Startuje 4. ročník Světových rybářských her v Jihoafrické republice

Světové rybářské hry jsou jednou z nejdůležitějších rybářských událostí v mezinárodním měřítku. Jedná se o sérii čtrnácti šampionátů v různých rybolovných stylech, konaných v jedné zemi. Zastřešující organizace CIPS (Mezinárodní konfederace sportovního rybolovu) pověřila pořádáním letošního ročníku Jihoafrickou republiku.

Všechny vrcholné šampionáty budou probíhat v období 11.-17. února 2019. Česká republika bude mít zastoupení ve dvou šampionátech - Přívlači z lodi a Feeder.

Tým ČR (Přívlač z lodi) startuje ve složení Petr Kubíče (Vedoucí), Jan Hubka, Jakub Kolář, David Koudelka, Tomáš Koudelka, František Čáha a Tomáš Jírovec; trenérem týmu je Josef Zahrádka.

Druhý reprezentační tým (Feeder) bude bojovat ve složení Petr Bromovský (Vedoucí), Josef Konopásek, Martin Maťák, Ladislav Konopásek, Jakub Šabata, Radek Štěpnička a Martin Štěpnička; trenérem je Milan Štěpnička a asistentem trenéra je Jan Prepsl.

O výsledcích šampionátů budeme informovat, průběžné informace můžete sledovat na stránkách pořádající organizace nebo Facebookovém profilu. Průběžné informace jsou k dispozici také na Facebooku reprezentace ve Feedru

Závodníkům přejeme mnoho úspěchů!

Tomáš Kočica

Hledání

E-shop ČRS služby s.r.o.

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územnách svazů s doručením poštou.

rybarstvi unor  rybarstvi brezen