Vezeme si ZLATO - 12. Mistrovství světa LRU přívlač z lodí

Po velkém úspěchu této disciplíny na loňském MS se dokázalo naše družstvo pod vedením st. trenéra Josefa ZAHRÁDKY a Petra KUBÍČEHO (vedoucí výpravy) posunout ještě výše. Z loňského stříbra v soutěži družstev je dnes ZLATO!

V soutěži dvojic nejenže bylo obhájeno taktéž ZLATO, tentokrát sourozenci Davidem a Tomášem KOUDELKOVÝMI, ale k tomu připadlo ještě STŘÍBRO  od loňských vítězů Jana HUBKY a Jakuba KOLÁŘE. Náš tým tedy získal maximum medailí, které získat mohl. K tomuto obrovskému úspěchu srdečně gratulujeme a přejeme celému družstvu včetně realizačního týmu a náhradní posádky (František ČÁHA a Tomáš JÍROVEC) šťastný návrat domů.

S medailisty se můžete osobně potkat na sobotním For Fishingu v Letňanech, ve vstupní hale I v přednáškovém sále č. 1, v 10 hod. zde proběhne slavnostní předání cen za loňské úspěchy. Všichni jsou srdečně zváni.

Naše vítězná dvojice

Naše stříbrná dvojice

Centrem MS byl Loskop Dam, Forever Resort v provincii Mpumalanga.

Konečné výsledky jsou ke stažení ZDE.

Hledání

E-shop ČRS služby s.r.o.

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územnách svazů s doručením poštou.

rybarstvi unor  rybarstvi brezen