Aktuální povolená denní doba lovu je: 05:00-22:00 na MP revírech a 7:00-17:00 na P revírech.

Nejčastěji hledané: MP revíry, P revíry, Rybářský řád, Rybářský kalendář

Mistrovství světa v rybolovné technice zahájeno

Dnes bylo slavnostně zahájeno mistrovství světa v rybolovné technice seniorů v Hluboké nad Vltavou. Držíme palce české reprezentaci!

Česká republika má v letošním roce čest hostit jednu z největších událostí ze světa rybolovné techniky. Následujících pět dní je pro reprezentanty šestnácti států rozhodujících v boji o titul mistrů světa. V rámci úvodní ceremonie popřál účastníkům mnoho štěstí předseda ČRS Dr. Mach, předseda Senátu Parlamentu ČR Jaroslav Kubera, prezident ICSF Kurt Klamet i starosta Hluboké a senátor Ing. Tomáš Jirsa.

 DSC 0937  DSC 0986

  

Není to poprvé, kdy Česká republika hostí mistrovství světa v rybolovné technice; poprvé se zde konalo v roce 1966 (Svit), poté v Karlových Varech (1982) a Plzni (1992). V Hluboké nad Vltavou se koná již počtvrté - tomuto mistrovství přecházely tři další v letech 2009, 2011 a 2015.

DSC 0019

DSC 0024

Přejeme sportovcům mnoho úspěchů! O průběhu šampionátu vás budeme informovat.

Tomáš Kočica   

 


MAIL

MAIL

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

Objednávky zde

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok