Mistrovství světa v rybolovné technice zahájeno

Dnes bylo slavnostně zahájeno mistrovství světa v rybolovné technice seniorů v Hluboké nad Vltavou. Držíme palce české reprezentaci!

Česká republika má v letošním roce čest hostit jednu z největších událostí ze světa rybolovné techniky. Následujících pět dní je pro reprezentanty šestnácti států rozhodujících v boji o titul mistrů světa. V rámci úvodní ceremonie popřál účastníkům mnoho štěstí předseda ČRS Dr. Mach, předseda Senátu Parlamentu ČR Jaroslav Kubera, prezident ICSF Kurt Klamet i starosta Hluboké a senátor Ing. Tomáš Jirsa.

 DSC 0937  DSC 0986

  

Není to poprvé, kdy Česká republika hostí mistrovství světa v rybolovné technice; poprvé se zde konalo v roce 1966 (Svit), poté v Karlových Varech (1982) a Plzni (1992). V Hluboké nad Vltavou se koná již počtvrté - tomuto mistrovství přecházely tři další v letech 2009, 2011 a 2015.

DSC 0019

DSC 0024

Přejeme sportovcům mnoho úspěchů! O průběhu šampionátu vás budeme informovat.

Tomáš Kočica   

 


MAIL

MAIL

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok