Aktuální povolená denní doba lovu je: 05:00-22:00 na MP revírech a 7:00-17:00 na P revírech.

Nejčastěji hledané: MP revíry, P revíry, Rybářský řád, Rybářský kalendář

Mistrovství světa v rybolovné technice zahájeno

Dnes bylo slavnostně zahájeno mistrovství světa v rybolovné technice seniorů v Hluboké nad Vltavou. Držíme palce české reprezentaci!

Česká republika má v letošním roce čest hostit jednu z největších událostí ze světa rybolovné techniky. Následujících pět dní je pro reprezentanty šestnácti států rozhodujících v boji o titul mistrů světa. V rámci úvodní ceremonie popřál účastníkům mnoho štěstí předseda ČRS Dr. Mach, předseda Senátu Parlamentu ČR Jaroslav Kubera, prezident ICSF Kurt Klamet i starosta Hluboké a senátor Ing. Tomáš Jirsa.

DSC 0937  DSC 0986

Není to poprvé, kdy Česká republika hostí mistrovství světa v rybolovné technice; poprvé se zde konalo v roce 1966 (Svit), poté v Karlových Varech (1982) a Plzni (1992). V Hluboké nad Vltavou se koná již počtvrté - tomuto mistrovství přecházely tři další v letech 2009, 2011 a 2015.

Přejeme sportovcům mnoho úspěchů! O průběhu šampionátu vás budeme informovat.

Tomáš Kočica

Objednávky zde