Gratulujeme českým muškařům ke stříbru na mistrovství světa v Tasmánii!

Česká reprezentace v LRU Muška se na letošním mistrovství světa dokázala v tvrdé konkurenci 23 muškařských velmocí skvěle prosadit - z Tasmánie si odváží stříbrnou medaili.

Mistrovství světa v muškaření, které se konalo od 2. do 6. prosince, se zúčastnilo 130 závodníků z 23 zemí. Tým České republiky obsadil těsně druhé místo se součtem umístění 191, mistry světa se stali Francouzi (190) a třetí skončilo Španělsko (192).

Českou republiku reprezentoval tým pod vedením kapitána Antonína Peška ve složení František Kouba, Tomáš Adam, David Chlumský, Pavel Chyba a Vojtěch Ungr.

 

IMG 20191206 WA0004

V soutěži jednotlivců zvítězil Angličan Howard Croston (19), druhý byl David Garcia (19) - Španělsko a třetí Kristian Švéda (22) - Slovensko.

Pavel Chyba

Nejlepším českým jednotlivcem se stal David Chlumský, který obsadil deváté místo. Šampionát probíhal za nepříznivých klimatických podmínek ve velmi silném větru a za občasného sněžení.

Vojtěch Ungr

 Program z webu poradatele

Gratulujeme vicemistrům světa a přejeme mnoho úspěchů v dalších závodech!

Tomáš Kočica

Foto: česká reprezentace LRU Muška


MAIL

MAIL

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok