Česká reprezentace v plavané se připravuje na MS národů v Chorvatsku

V termínu 5.-11. 9. 2022 proběhne v Chorvatsku 68. Mistrovství světa národů v lovu ryb udicí na plavanou. Česká republika bude obhajovat druhé místo z loňského roku.

Českou republiku budou reprezentovat tito závodníci Českého rybářského svazu:

Klásek Petr

Petr Klásek

Konopásek Josef

Josef Konopásek

Pokorný Ondřej

Ondřej Pokorný

Flanderka Aleš

Aleš Flanderka

Polívka Zdeněk

Zdeněk Polívka

Konopásek Ladislav

Ladislav Konopásek (náhradník)

Trenérem reprezentace je Roman Pokorný st. a asistent Michal Marek a Michal Porteš, doprovod Ondřej Hájek.

Kompletní propozice závodu naleznete zde. O průběhu šampionátu budeme informovat na našem webu a FB stránkách.

Držíme palce české reprezentaci a přejeme hodně štěstí a úspěchů.

Petrův zdar!

Za ČRS Lukáš Mareš, Jitka Chybová