I. a II. liga v rybolovné technice

V sobotu 10. 9. 2022 proběhlo podzimní kolo I. a II. ligy v rybolovné technice. Pořadatelem tohoto závodu byla MO ČRS Hořovice a závod se konal na hřišti v Zaječově.

Do I. ligy se z loňského roku nominovalo celkem 12 družstev a do II. ligy bylo přihlášeno 6 družstev. Závod byl velmi dobře zorganizován, za co patří velký dík pořadatelům v čele s Radkem Spáčilem.

2

Poháry vítězným družstvům předával předseda odboru RT při Radě ČRS Marek Bařtipán, který v závěru poděkoval i přítomným reprezentantům a medailistům Tomáši Spáčilovi, Zuzaně Plaché a Lucii Kepákové, kteří na MS v Estonsku dosáhli významného úspěchu, o kterém jsme Vás již na našem webu informovali.

PHOTO 2022 09 12 09 28 47

PHOTO 2022 09 12 09 28 45

Konečné pořadí družstev:

I. liga

1. místo KRS V. Pavlovice

2. místo MO ČRS Ostrava

3. místo MO ČRS Hořovice

PHOTO 2022 09 12 09 25 28

Vítězové I. ligy

II. liga

1. místo MO ČRS Jablonec nad Nisou „A“

2. místo PS MRS Jihlava „B“

3. místo MO ČRS Jablonec nad Nisou „B“

PHOTO 2022 09 12 09 26 27

Vítězové II. ligy

Kompletní výsledky naleznete zde.

Závodníkům na stupních vítězů gratulujeme, všem zúčastněným patří poděkování.

Za ČRS Petra Hnízdilová, Lukáš Mareš