S příchodem nové sezony a rozběhnutím prodeje povolenek se na Sekretariátu Republikové rady ČRS nahromadily dotazy na prodej územních povolenek nečlenům ÚS města Prahy a Středočeského ÚS. Jelikož je prodej územních povolenek čistě v režii územních svazů a Republiková rada ČRS není žádným způsobem oprávněna do tohoto procesu nikterak zasahovat, požádali jsme o vyjádření oba dotčené územní svazy a níže zveřejňujeme informace, které nám k této záležitosti poskytly. Zároveň jsme prověřili situaci i u ostatních územních svazů, aby byla pro všechny naše rybáře informace úplná.

Územní roční povolenky vydává i členům jiných ÚS – Jihočeský ÚS, Západočeský ÚS, Moravskoslezský ÚS, Severočeský ÚS a ÚS města Prahy.

Územní roční povolenky vydává pouze svým členům – Středočeský ÚS a Východočeský ÚS.

Na revírech všech územních svazů lze lovit na celorepublikové nebo celosvazové povolenky. Na revírech Republikové rady ČRS (ÚN Orlík, ÚN Trnávka, Veslařský kanál Račice, Rybník Dolejší a Morava 24) lze lovit na celorepublikové nebo celosvazové povolenky a povolenky všech územních svazů ČRS.

Petrův zdar!

SÚS