Český rybářský svaz obdržel dopis, kterým MO Kladruby, která sdružuje handicapované rybáře, hodnotí svou letošní účast na rybářském veletrhu For Fishing. Velmi si vážíme obětavé práce MO Kladruby, a proto dopis zveřejňujeme. Handicapovaní rybáři mají naši plnou podporu a příslib další spolupráce.

Vážení přátelé kladrubské organizace handicapovaných rybářů,

chtěli bychom se s Vámi podělit o zážitky a pocity při účasti ČRS MO Kladruby na největším rybářském veletrhu v ČR - FOR FISHING 2024. Presentace naší organizace na FF je pro nás srdeční záležitostí, a jsme nesmírně vděčni pořádající agentuře ABF a jejímu manažerovi Michalovi Sedláčkovi, že se můžeme již po osmé této velkolepé výstavy účastnit. Mít výstavní plochu mezi top společnostmi rybářského světa je pro nás velkým zadostiučiněním a věříme, že jsme se mezi elitou neztratili, a byli jsme schopni být jedním z míst, kde dobrá nálada a pohoda sdružovala příchozí návštěvníky. Presentovat handicapované rybáře z celé České republiky, děti a mládež a oddané členy organizace, kteří pro dobrou věc obětují svůj čas a peníze, je pro nás nadevše a reakce návštěvníků to v letošním roce opět potvrdily.

Náš cíl byl na výstavě jasný! Aktivně návštěvníkům veletrhu a vystavovatelům přiblížit činnost a smysl naší organizace, debatovat s nimi o rybářských zkušenostech handicapovaných, seznamovat je s našimi plány a projekty a na základě získaných kontaktů a příslibů je v brzké době realizovat, posunout činnost naší organizace zase o krok dál a pomoct tak většině našich členů plnit jejich sny. Nedílnou součástí bylo získání finančních prostředků, které použijeme výhradně pro rozvoj organizace ČRS MO Kladruby a potřeby handicapovaných rybářů. V rámci čtyř výstavních dnů jsme se snažili navštívit a promluvit se všemi stávajícími partnery, kteří nás dlouhodobě a aktivně podporují a podařilo se nám získat i pár nových společností, které by nám, věřme, do budoucna mohli být nápomocny. Musíme konstatovat, že naše osmá účast na veletrhu a vynaložené úsilí nás všech bylo přínosné a těší nás, že jsme opět lidem sdělili, že se dá s handicapem rybařit, lze potkávat nové přátelé a s podporou se lze úspěšně zařadit do „běžného“ života.

V rámci veletrhu jsme sdělovali též naše závodní aktivity, kde bychom rádi vyzdvihli enormní nárůst zájmu mládeže na našich rybářských dětských závodech na nádrži Záhorská. Zvali jsme návštěvníky na Mistrovství republiky handicapovaných rybářů v plavané s mezinárodní účastí na Labe do Mělníka, informovali o Mistrovství světa handicapovaných v bulharském Plovdivu a neposledně zvali na naše závody do Kladrub na Záhorskou nádrž.

IMG 20240306 WA0061Statutární zástupci ČRS předseda Karel Mach a jednatel Roman Heimlich na stánku handicapovaných rybářů na veletrhu For Fishing 2024

Vážíme si též návštěv členů ČRS MO Kladruby, ČRS a SÚS, spřátelených organizací, reprezentantů ČR ve všech kategoriích, kamarádů, známých a příbuzných. Děkujeme všem návštěvníkům a sponzorům, kteří nás podpořili, či přislíbili spolupráci do dalších let.

S úctou a pozdravem za realizační team ČRS MO Kladruby

Jan Porhansl, Tomáš Kučera, Pavel Kletečka, Mirka Naglová, Gábina Tauberová, Karel Kopeček a Eliška Havlová