Vážení rybáři, vážené rybářky, příznivci Petrova cechu;

Přejeme vám i vašim blízkým mnoho štěstí, zdraví, spokojenosti a rodinné pohody v nadcházejícím roce 2019.

A samozřejmě mnoho krásných zážitků na březích našich rybníků, potoků, řek a jezer, kdy se alespoň na chvíli zastaví čas a my zapomeneme na všechny starosti, které nás obklopují.

Vše nejlepší do nového roku 2019!

Rybářský zpravodaj informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Prosinec 2018 Květen 2019
zpravodaj4  kvetenzpravodajsmall