Vážení rybáři, uvolnilo se několik ubytovacích kapacit v rekreačním zařízení Štědronín přímo na břehu Orlické přehrady - pokud zvažujete v těchto termínech (nejen) rybářskou dovolenou, určitě stojí za zvážení.

Rekreační zařízení ČRS Štědronín se nachází ve velmi klidné lokalitě přímo na břehu Orlické přehrady. K dispozici jsou dva moderně vybavené apartmány (každý pro 5 osob) a rybářská chata (rozdělená na dvě samostatné poloviny, každá polovina  pro pět osob). Nestává se často, že by se v prlběhu sezony objevily volné kapacity - máte tak jedinečnou příležitost na zajímavou dovolenou.

Ke každému apartmánu je zdarma k dispozici pramice (možnost zapůjčit i elektromotor), v areálu je kryté posezení s grilem, bezpečné parkování, možnost si zapůjčit kola na výlety po okolí.

Více o rekreačním středisku Štědronín (a také rezervační systém) najdete zde.

Aktuálně volné kapacity na tuto sezónu:

• 20.7. - 3.8. - levá polovina rybářské chaty (pro 5 osob)
  • 10. - 17.8. - volné obě poloviny rybářské chaty (10 osob)

Petrův zdar!

Tomáš Kočica

004 0001201 2 011 new010005 0

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Květen
kvetenzpravodajsmall