S hlubokým zármutkem oznamujeme, že 6. srpna nás opustil po krátké nemoci ve věku 67 let Slavoj Svoboda. Pan Svoboda byl prvním československým mistrem světa v muškaření (Belgie, 1986) a stříbrný medailista z MS ve Finsku z roku 1989. Celkem se zúčastnil sedmi mistrovství světa jako závodník a dalších pěti jako asistent trenéra české (československé) reperezentace.

Upřímnou soustrast pozůstalým, čest jeho památce.

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Květen
kvetenzpravodajsmall