Aktuální povolená denní doba lovu je: 05:00-22:00 na MP revírech a 7:00-17:00 na P revírech.

Nejčastěji hledané: MP revíry, P revíry, Rybářský řád, Rybářský kalendář

V souvislosti s přípravou centrálního informačního systému proběhla 13. 9. schůzka předsedy ČRS Dr. Macha a jednatele Ing. Heimlicha s ministryní pro místní rozvoj Klárou Dostálovou.

Hlavním tématem schůzky, které předcházelo jednání s premiérem Andrejem Babišem na letošním ročníku Země Živitelky, byly možnosti kofinancování informačního systému ze souvisejících operačních programů. V tuto chvíli probíhá intenzivní komunikace s příslušnými pracovníky ministerstev; o výsledku této iniciativy samozřejmě budeme informovat.

IMG 0014

V současné době je vypsáno otevřené výběrové řízení na analýzu interních procesů a přípravu zadávací dokumentace na tvorbu informačního systému. Přihlášky je možné podávat do 15. října 2019, bližší informace v odkazu.

Petrův zdar!

Tomáš Kočica

Aktuálně z územních svazů

Warning: fopen(http://createfeed.wprssaggregator.com/extract.php?url=www.rybaripraha.cz%2Fnews&in_id_or_class=&url_contains=%2Fnode%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 400 Bad Request in /www/doc/www.rybsvaz.cz/www/beta/libraries/src/Filesystem/File.php on line 345