V souvislosti s přípravou centrálního informačního systému proběhla 13. 9. schůzka předsedy ČRS Dr. Macha a jednatele Ing. Heimlicha s ministryní pro místní rozvoj Klárou Dostálovou.

Hlavním tématem schůzky, které předcházelo jednání s premiérem Andrejem Babišem na letošním ročníku Země Živitelky, byly možnosti kofinancování informačního systému ze souvisejících operačních programů. V tuto chvíli probíhá intenzivní komunikace s příslušnými pracovníky ministerstev; o výsledku této iniciativy samozřejmě budeme informovat.

IMG 0014

V současné době je vypsáno otevřené výběrové řízení na analýzu interních procesů a přípravu zadávací dokumentace na tvorbu informačního systému. Přihlášky je možné podávat do 15. října 2019, bližší informace v odkazu.

Petrův zdar!

Tomáš Kočica

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Květen
kvetenzpravodajsmall