Vážení rybáři, dovolujeme si upozornit, že výjimka z denní doby lovu (lov 24h) na revíru Rady ČRS - ÚN Orlík platila v letošním roce pouze v období od 16. června do 30. září. V příštím roce bude platit opět, ale mimo toto období platí denní doby lovu ryb podle platné legislativy (5 - 22 hod na MP revírech) a na jejich dodržování se bude rybářská stráž zaměřovat.

Na pravidelné kontroly Orlické nádrže si již většina rybářů zvykla a zaslouží pochvalu za dodržování všech pravidel. Každoročně je na Orlíku zkontrolováno více než 5 000 povolenek, velmi aktivní je profesionální rybářská stráž, ale také dobrovolná, vybavená nejen výkonnými loděmi, ale také technikou nočního vidění. Na to pravidelně doplácí ti, kteří se rozhodnou riskovat a úmyslně pravidla překračují. V posledních dnech bylo zadrženo několik povolenek, pro jejichž držitele letošní sezóna (a možná i ta následující) skončila.

IMG 1353  IMG 1362 new

Intenzivní kontroly rybářskou stráží, často ve spolupráci s Policií ČR, probíhají se zvýšenou intenzitou na všech revírech ČRS.

Rybářům, dodržující pravidla, přejeme na revírech v tomto podzimním období mnoho úspěchů!

Tomáš Kočica

fishing 20 300x450 2s

Rybářský zpravodaj informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Prosinec 2018 Květen 2019
zpravodaj4  kvetenzpravodajsmall