V souvislosti s nepříznivým vývojem epidemické situace a rostoucím počtem nakažených nemocí covid-19  s účinností ode dne 9. října 2020 do dne 25. října 2020 bude sekretariát Republikové rady ČRS pro veřejnost fungovat v omezeném režimu.

Veškerý kontakt je omezen na e-mailovou nebo telefonickou komunikaci.V případě, že musíte nezbytně nutně osobně navštívit sekretariát Republikové rady ČRS, je to možné učinit až po předchozí telefonické domluvě, a to s příslušným zaměstnancem.

Děkujeme za pochopení.

PhDr. Mgr. Ing. Karel Mach, Msc., MBA., předseda ČRS