termín | název akce | místo konání | číslo revíru | pořadatel | kategorie do žebříčku | typ soutěže | garant |
15. - 16.2 | MS Žen | JAR | nebodovaný do žebříčku | ||||
15. - 16.2 | MS Masters | JAR | nebodovaný do žebříčku | ||||
6. - 7.4 | |||||||
13. - 14.4. | Mazaluv memoriál | Dyje 7 | 461 026 | MRS Uherské Hradiště Preston | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing. Hrazdil | |
20. - 21.4. | NOVA DOMUS 26. ročník | J.Hradec, Nežárka 4 | 421 052 | MO ČRS J.Hradec | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing. Kostka | |
27 .- 28.4. | II. liga - 1. kolo - A | Nežárka 4 | 421 052 | Klub Fishing MO ČRS Žirovnice | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing. Kostka | |
II. liga - 1. kolo - B - TUBERTINI | Orlice | 451 058 | MO ČRS Hradec Králové | Muži, ženy, U15 - U25 | Bačina | ||
II. liga - 1. kolo - C | Dyje 7 | 461 026 | MRS | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing. Hrazdil | ||
4.-5.5 | I.liga 1.kolo | Dyje 7 | 461 026 | MRS - Cortina Sensas | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing. Hrazdil | |
4.-5.5 | Středočeská juniorka - jarní kolo | Kouřimka 1 | 411 042 | MO ČRS Plaňany | U15 - U20 | Zahrádka | |
11. - 12.5. | Pohár Krále Jiřího z Poděbrad | Poděbrady, Labe | 411 054 | MO ČRS Poděbrady | Muži, ženy, U15 - U25 | Zahrádka | |
18. - 19.5. | MeMiČR handikepovaných | Jizera 4 | 411 027 | MO ČRS Kladruby, MO ČRS Mladá Boleslav |
Muži, ženy, U15 - U25 | Zahrádka,Porhansl, Kučera | |
18. - 19.5. | MiČR Žen | Jizera 4 | 411 027 | MO ČRS Kladruby, MO ČRS Mladá Boleslav |
Muži, ženy, U15 - U25 | Zahrádka,Porhansl, Kučera | |
18. - 19.5. | Maver cup | Morava 10 | 461 094 | MRS RS CRAZY BOYS | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing. Hrazdil | |
25.-26.5. | II. liga - 2. kolo - A | Labe 19 | 411 051 | MO ČRS Praha Vinohrady | Muži, ženy, U15 - U25 | Štiková | |
II. liga - 2. kolo - B - TUBERTINI | Labe 22 A | 411 056 | MO ČRS Choceň | Muži, ženy, U15 - U25 | Bačina | ||
II. liga - 2. kolo - C | Olše 3 A | 471 084 | MO ČRS Karviná | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing. Kolařík | ||
1.- 2.6. | I.liga 2.kolo | Vltava 23 | 421 075 | ČRS Team Browning CZ | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing. Kostka | |
8.-9.6. | MiČR U15 - U25 | Labe 13 | 441 028 | MO ČRS Štětí | U15 - U25 | dělička | Pokorný Martin |
8.-9.6. | Mušovský pohár | Dyje 5 | 461 024 | MRS | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing. Hrazdil | |
15.-16.6. | MS veteránů | Itálie | nebodovaný do žebříčku | Ing. Heidenraich | |||
15.-16.6. | MS handicapovaných | Itálie | nebodovaný do žebříčku | Kučera | |||
15.-16.6. | Soustředění U15, U20 | Krásné | 471027 | MO ČRS Šumperk | nebodovaný do žebříčku | dělička | Foret |
22.- 23.6. | KP | Muži, ženy, U15 - U25 | členové odboru | ||||
29.6. -30.6. | ME | Irsko | nebodovaný do žebříčku | Pokorný Roman | |||
6. - 7.7. | I.liga 3.kolo | Morava 10 | 461 094 | MRS - RS Crazy Boys | Muži, ženy, U15 - U25 | dělička | Ing.Hrazdil |
13. - 14.7 | Labský pohár | Labe | 451 034 | MO ČRS Hradec Králové | Bačina | ||
20.-21.7. | MS klubů | Chorvasko | nebodovaný do žebříčku | Pokorný Roman | |||
27.-28.7 | Robinson CUP | - | MO ČRS Příbor | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing.Kolařík | ||
3.-.4.8 | MeMiČR veteránů a masters | Pardubice | 451 031 | RSK Pardubice | Muži, ženy | Bačina | |
10.-11.8 | MS juniorů U15-25 | Španělsko | nebodovaný do žebříčku | Foret | |||
10.- 11.8 | VC Hané | Mohelnice | - | MO Mohelnice | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing. Kolařík | |
17. - 18.8. | 23. ročník MeMiČR | SMÚS | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing. Kolařík | |||
24. - 25.8. | Přerovský pohár | Bečva 2 | 471 005 | MO ČRS Přerov | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing. Kolařík | |
7. - 8.9. | MS národů | Srbsko | nebodovaný do žebříčku | Pokorný Roman | |||
7. - 8.9. | II. liga - 3. kolo - A | Awas Drennan | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing. Kostka | |||
II. liga - 3. kolo - B - TUBERTINI | Jizera 4 | 411 027 | MO ČRS Bakov nad Jizerou | Muži, ženy, U15 - U25 | Zahrádka | ||
II. liga - 3. kolo - C | Bečva 2 | 471 005 | MO ČRS Přerov | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing. Kolařík | ||
14.-15.9. | KP | Muži, ženy, U15 - U25 | členové odboru | ||||
21.-22.9. | I.liga 4.kolo | Labe 22 A | 411 056 | MO ČRS Kolín | Muži, ženy, U15 - U25 | Zahrádka | |
21.-22.9. | Středočeská juniorka - podzimní kolo | Labe 21 | 411 053 | MO ČRS Nymburk | U15 - U20 | Zahrádka | |
28 - 29.9 | II. liga - 4. kolo - A | Mže 4 | 431 028 | MO ČRS Plzeň | Muži, ženy, U15 - U25 | Louda | |
II. liga - 4. kolo - B - TUBERTINI | Labe | 451 031 | RSK Pardubice | Muži, ženy, U15 - U25 | Bačina | ||
II. liga - 4. kolo - C | Morava 10 | 461 094 | MRS | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing. Hrazdil | ||
5.-6.10. | Pohár kněžny Ludmily - 24. ročník | Mělník, Labe | 411 046 | MO ČRS Mělník | Muži, ženy, U15 - U25 | Zahrádka | |
12.-13.10. | Pohár Perštejn | Pardubice Labe28 | 451 031 | RSK Pardubice | Muži, ženy, U15 - U25 | Bačina | |
31.12. | Silvestrovský pohár Pánů z Růže | J.Hradec,Nežárka 4 | 421 052 | MO ČRS J.Hradec | Muži, ženy, U15 - U25 | Ing. Kostka |