Český rybářský svaz, z.s. vyhlašuje výběrové řízení na jednatele. Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 5. dubna 2019.

Český rybářský svaz, z. s.
Nad Olšinami 282/31
Praha 10 - Vinohrady

vyhlašuje
výběrové řízení na pozici

jednatele ČRS
(statutárního zástupce spolku)

Požadavky:

• Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru rybářství (preferováno), přírodovědného, ekonomického nebo právního směru
  • Zkušenosti z řídící praxe
  • Časová flexibilita
  • Dobrá znalost angličtiny
  • Bezúhonnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nástup:

• 15. května 2019 (nebo dle dohody)
  • Výkon  funkce jednatele od 1. července 2019

Místo výkonu funkce: V sídle spolku - Nad Olšinami 282/31, Praha 10 - Vinohrady

Přihláška do VŘ:

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem, doplněný o kopii dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání,  zašlete korespondenčně na výše uvedenou adresu, případně e-mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Termín pro podání přihlášek do výběrového řízení: 5. dubna 2019

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Květen
kvetenzpravodajsmall