PF
             

predseda

 PhDr. Mgr. Ing. Karel Mach, MSc., MBA

předseda Českého rybářského svazu

     

Rybářům si dovolím popřát samozřejmě mnoho štěstí a zdraví do roku 2020, hromadu krásných úlovků a hlavně hodně příjemných zážitků a odpočinku na revírech Českého rybářského svazu.

Zároveň děkuji všem aktivním funkcionářům Svazu za obrovské množství energie, kterou věnují ve svém volném čase, ve prospěch péče o revíry a jejich obsádku, děti, sportovce i dalšího rozvoje ČRS.

Sportovní rybolov je nádherný koníček, který spojuje generace; pevně věřím, že následující rok 2020 bude pro všechny rybáře nejméně tak úspěšný jako ten právě končící.

Petrův zdar!

 

Ing. Roman Heimlich, Ph.D.

 jednatel Českého rybářského svazu

 

Všem rybářům bych do nového roku rád popřál především pevné zdraví, mnoho úspěchů v soukromém i pracovním životě, plno krásných  a klidných chvilek s prutem u vody a samozřejmě co nejbohatší úlovky. 

Rybám bych zase popřál co nejvíce ohleduplných rybářů, kteří k poslední plotici chovají stejnou úctu a respekt jako k trofejnímu úlovku.

Vše nejlepší do roku 2020 Vám i Vašim blízkým! 


Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

calendar 512

 Zobrazit celý kalendář

Nejbližší akce:

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Zpravodaj ČRS

Rybářský zpravodaj informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Prosinec 2018 Květen 2019  
zpravodaj4  kvetenzpravodajsmall
 Únor 2018  Červen 2018
zpravodaj2 zpravodaj3

 


Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok