PF

predseda

PhDr. Mgr. Ing. Karel Mach, MSc., MBA

předseda Českého rybářského svazu

Rybářům si dovolím popřát samozřejmě mnoho štěstí a zdraví do roku 2020, hromadu krásných úlovků a hlavně hodně příjemných zážitků a odpočinku na revírech Českého rybářského svazu.

Zároveň děkuji všem aktivním funkcionářům Svazu za obrovské množství energie, kterou věnují ve svém volném čase, ve prospěch péče o revíry a jejich obsádku, děti, sportovce i dalšího rozvoje ČRS.

Sportovní rybolov je nádherný koníček, který spojuje generace; pevně věřím, že následující rok 2020 bude pro všechny rybáře nejméně tak úspěšný jako ten právě končící.

Petrův zdar!

Ing. Roman Heimlich, Ph.D.

jednatel Českého rybářského svazu

Všem rybářům bych do nového roku rád popřál především pevné zdraví, mnoho úspěchů v soukromém i pracovním životě, plno krásných  a klidných chvilek s prutem u vody a samozřejmě co nejbohatší úlovky.

Rybám bych zase popřál co nejvíce ohleduplných rybářů, kteří k poslední plotici chovají stejnou úctu a respekt jako k trofejnímu úlovku.

Vše nejlepší do roku 2020 Vám i Vašim blízkým!

Rybářský zpravodaj informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Prosinec 2018 Květen 2019
zpravodaj4  kvetenzpravodajsmall