Jako každý rok, tak i letos je pro mladé rybáře připravena tradiční elektronická soutěž, zaměřená na znalosti z oblasti rybářství, včelařství, myslivosti a zahrádkářství. Organizátorem je již tradičně Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky spolu s partnery - Českým rybářským svazem, Českomoravskou mysliveckou jednotou, Českým svazem včelařů a Českým zahrádkářským svazem.

• Soutěž je určena všem dětem ve věku od 10 do 16 let
  • Soutěž bude probíhat v období od 3. 3. - 15. 4. 2020
  • Soutěžní otázky budou složeny z témat: včelařství, rybářství, myslivosti a zahrádkářství
  • Soutěžních otázek bude 80, časový limit je 5 hodin
  • Kritérium úspěchu je počet bodů, ale zároveň i čas
  • Prvních deset výherců bude pozváno na výstavu NATURA VIVA 2020 v Lysé nad Labem
  • První čtyři výherci budou pozváni na poznávací pobyt do SOUV – VVC, o.p.s. Nasavrky

Soutěže se můžete zúčastnit na tomto odkazu.

Soutěž je opět vytvořena jako webový formulář technologií GoogleForms. Po vyplnění kontaktních údajů se přechází na stránky s otázkami. Před odesláním vyplněného formuláře lze stránkami listovat zpět a případně upravit odpovědi. Formulář nelze uložit, takže je ho třeba vyplnit najednou. Pozor na zavření okna prohlížeče, došlo by ke ztrátě vyplněných údajů.

S nejlepšími deseti řešiteli se stejně jako v loňském roce setkáme 30. května 2020 na Výstavišti v Lysé nad Labem, kde bude probíhat NATURA VIVA 2020. První desítka nejlepších získá vstup pro sebe a jeden doprovod na výstavu, ostatní náklady si hradí sami.

Nejlepší čtyři soutěžící a jeden doprovod budou dále pozváni do Středního odborného učiliště včelařského - Včelařského vzdělávacího centra, o.p.s. v Nasavrkách, aby se účastnili poznávacího pobytu. Setkání nejlepších soutěžících se uskuteční v termínu 21. - 22. 7. 2020.

Přejeme Vám příjemně strávené chvíle nad řešením soutěžních úkolů.

letáček konečná verze