Aktuální povolená denní doba lovu je: 05:00-22:00 na MP revírech a 7:00-17:00 na P revírech.

Nejčastěji hledané: MP revíry, P revíry, Rybářský řád, Rybářský kalendář

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

vzhledem k vývoji situace, týkající se šířící se nákazy koronavirem, vyhlásila Vláda ČR na celém území ČR nouzový stav. Tento stav je platný od 12.3. 2020 14:00 hod., a to na dobu 30 dnů. Toto umožní státu efektivněji reagovat na rychle se šířící nákazu. Rád bych Vás s ohledem na tento stav informoval o dalších opatřeních, ke kterým přistupujeme s cílem snížit rizika rozšíření nákazy mezi naše členy spolku.

Obracím se na Vás jako koordinátor pro sportovní činnost Rady ČRS, z.s.:

  1. Po dobu nouzového stavu budou zrušeny sportovní akce všech sportovních odborů Rady ČRS, z.s. – bez vyjímky.
  2. Sportovci ČRS, z.s. se nesmí zúčastňovat mezinárodních akcí – bez vyjímky.
  3. Rada ČRS, z.s. doporučuje všem ÚS a MO v tomto období soutěže územního, regionálního či místního charakteru nepořádat.
  4. Sportovním odborům Rady ČRS, z.s. se doporučuje včas upravit nominační kritéria v alternativách pro jednotlivé mezinárodní závody (MS, ME, atd.).
  5. Nominační kritéria na případná domácí Mistrovství ČR (Národní kolo ZU) budou plně v kompetenci  příslušných odborů Rady ČRS, z.s. či ÚS.
  6. Po dobu, dokud Vláda ČR neodvolá všechna opatření, obracejte se prosím s případnými dotazy na oddělení sportu a mládeže Rady ČRS, z.s.  

Děkuji za pochopení.    

                           PETRŮV ZDAR      

Ing. Ivan Bílý, Ph.D.  v.r. - koordinátor SČ ČRS                                                                     

PhDr. Mgr. Ing. Karel Mach, MSc., MBA  v.r. -  předseda ČRS                                       


MAIL

MAIL

Aktuálně z územních svazů


Warning: fopen(http://createfeed.wprssaggregator.com/extract.php?url=www.rybaripraha.cz%2Fnews&in_id_or_class=&url_contains=%2Fnode%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 400 Bad Request in /www/doc/www.rybsvaz.cz/www/beta/libraries/src/Filesystem/File.php on line 345

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

Objednávky zde

calendar 512

 Zobrazit celý kalendář

Nejbližší akce:

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok