Vážené rybářky, vážení rybáři,

sezona lovu dravých ryb je od 16. června v plném proudu a věříme, že jste si dlouho očekávané zahájení na revírech ČRS užili a povello se Vám přelstít nějakého hezkého dravce. Tímto vyhlašujeme soutěž o nejhezčí fotografii z letošního zahájení, která startuje právě teď a potrvá do neděle  28. června 2020.

Pravidla soutěže:

  • Soutěže se mohou účastnit všichni řádní členové Českého rybářského svazu, z.s.
  • Fotografie budou do soutěže přihlášeny prostřednictvím vložení fotografie jako komentáře do příslušného příspěvku na profilu ČRS na Facebooku.
  • Do soutěže budou zařazeny pouze fotografie zveřejněné mezi 19. a 28. červnem 2020.
  • Český rybářský svaz si vyhrazuje právo odstranit nevhodné fotografie a fotografie, které nesouvisí s tématem soutěže.
  • Vítězná fotografie je taková, která z řádně přihlášených fotografií získá nejvyšší počet "To se mi líbí" k 28.6.2020, 23:59 hod.

 

Vítězný autor bude osloven prostřednictvím profilu na Facebooku a bude mu zaslána výhra v podobě publikace Rybářství a rybolov.

Petrův zdar!  


MAIL

MAIL

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

calendar 512

 Zobrazit celý kalendář

Nejbližší akce:

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok