Vážené rybářky, vážení rybáři,

sezona lovu dravých ryb je od 16. června v plném proudu a věříme, že jste si dlouho očekávané zahájení na revírech ČRS užili a povello se Vám přelstít nějakého hezkého dravce. Tímto vyhlašujeme soutěž o nejhezčí fotografii z letošního zahájení, která startuje právě teď a potrvá do neděle  28. června 2020.

Pravidla soutěže:

• Soutěže se mohou účastnit všichni řádní členové Českého rybářského svazu, z.s.
  • Fotografie budou do soutěže přihlášeny prostřednictvím vložení fotografie jako komentáře do příslušného příspěvku na profilu ČRS na Facebooku.
  • Do soutěže budou zařazeny pouze fotografie zveřejněné mezi 19. a 28. červnem 2020.
  • Český rybářský svaz si vyhrazuje právo odstranit nevhodné fotografie a fotografie, které nesouvisí s tématem soutěže.
  • Vítězná fotografie je taková, která z řádně přihlášených fotografií získá nejvyšší počet "To se mi líbí" k 28.6.2020, 23:59 hod.

Vítězný autor bude osloven prostřednictvím profilu na Facebooku a bude mu zaslána výhra v podobě publikace Rybářství a rybolov.

Petrův zdar!