Český rybářský svaz byl osloven Českým olympijským výborem s nabídkou prezentovat sportovní činnost na festivalu nekonaných festivalů v Praze.

IMG 20200915 151038

Festival se koná od 8. do 28. září v nově zrekonstruovaném areálu pražského Výstaviště v Holešovicích. Mimo sportovní vyžití nabízí návštěvníkům program plný hudby, divadla, výtvarného umění, designu, filmu a digitálního umění.

Festival je rozdělen na několik zón. Český rybářský svaz se nachází v zóně s ostatními olympijskými i neolympijskými sporty. Na travnaté ploše si můžou návštěvníci vyzkoušet práci s udicí a hod na cíl (rybolovnou techniku), jsou pro ně připraveny soutěže s odměnami. Naším největším lákadlem je několikanásobná mistryně světa Kateřina Marková. Stánek ČRS můžete navštívit od 15. - 17.9. Těšíme se na Vás.

Odd. sportu a mládeže

IMG 20200915 151209