Aktuální povolená denní doba lovu je: 05:00-22:00 na MP revírech a 7:00-17:00 na P revírech.

Nejčastěji hledané: MP revíry, P revíry, Rybářský řád, Rybářský kalendář

Vážení rybáři,

dovolujeme si upozornit na aktuálně platné podmínky vedení rybářských kroužků pro děti a mládež, organizace rybářských závodů a předpokládané podmínky realizace letních dětských táborů vzhledem k postupnému rozvolňování oemezení souvisejících s epidemií Covid-19.

 

Amatérský sport

V současné době můžou venku hromadně sportovat amatérští sportovci do 18 let, kteří jsou organizovaní ve sportovních svazech. Musí být ale splněny podmínky maximálně 30 osob na sportovišti a limit 1 sportovec na 15m² plochy sportoviště. To platí i pro konání soutěží.

 • Dále sportovci musí před sportováním podstoupit PCR test (max. 7 dní před) či antigenní test (max. 72 hod. před), nebo mít potvrzení o prodělané nemoci. V případě testování dětí může zákonný zástupce čestným prohlášení doložit, že dítě bylo negativně testováno ve škole. Případně lze využít samotestování na místě. Podmínku testování nemusí splňovat děti do 6 let.
 • Organizátor amatérské sportovní přípravy musí uchovat kontaktní údaje účastníka (ideálně telefonní číslo) po dobu 30 dnů- tyto údaje jsou důležité pro případné trasování účastníků ze strany krajských hygienických stanoc v případě, že by došlo k nákaze.
 • Pro dospělé sportovce platí omezení maximálně 2 lidí na jednom sportovišti, a to do 17. května 2021, kdy bude umožněn sport dospělých ve stejném režimu, který aktuálně platí pro děti do 18ti let.

Čerpáno z Covid Portál

 Činnost kroužků

Činnost kroužků je povolena, neboť jsou povoleny volnočasové aktivity pro děti (do 18ti let), za dodržení následujících podmínek:

 • ve vnitřních prostorách jsou dovoleni pouze 3 účastníci (do 18ti let) a 1 organizátor
 • ve venkovních prostorách  je povoleno maximálně 30 osob (do 18ti let), ale za podmínky 15 m² pro každého (využívat se nesmí vnitřní prostory, např. šatny),
 • všichni účastníci absolvují antigenní test (max. 72 hod. před), nebo PCR test (max. 7 dnů před), zákonný zástupce může doložit čestné prohlášení, že bylo dítě otestováno s negativním výsledkem ve škole či školském zařízení, 
 • provozovatel volnočasové aktivity (např. vedoucí kroužku) musí vést evidenci účastníků na jimi pořádaných aktivitách po dobu 30 dnů od poskytnutí služby, kdyby bylo třeba provést epidemiologické šetření- jméno a příjmení, jak účastníka, tak poskytovatele, jejich kontaktní údaje a čas kdy byla služba poskytnuta,
 • podmínce testování a evidenci neplatí pro děti do 6 let.

Čerpáno z Covid Portál

Letní tábory

27. dubna 2021 na zasedání zástupců MŠMT, hlavní hygieničky a České rady dětí a mládeže (ČRDM) bylo dojednáno, že tábory budou povoleny! V současné době jsou dojednávány podmínky a samozřejmě se nesmí zásadně zhoršit epidemiologická situace.

Lze předpokládat, že:

 • Podmínky pro rok 2021 budou vycházet z loňských pravidel pro pořádání táborů.
 • Letos se ale pravděpodobně dočkáme povinného testování dětí min. 72 hodin před odjezdem, a to na oficiálních testovacích místech. Kapacita testovacích míst je dle statistik dostatečná.
 • U menších táborů se bude jednat o možnosti přípravy stravy a mytí nádobí dětmi bez omezení.

Čerpáno z ČRDM

O dalším vývoji Vás budeme informovat.

 


MAIL

MAIL

Aktuálně z územních svazů


Warning: fopen(http://createfeed.wprssaggregator.com/extract.php?url=www.rybaripraha.cz%2Fnews&in_id_or_class=&url_contains=%2Fnode%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 400 Bad Request in /www/doc/www.rybsvaz.cz/www/beta/libraries/src/Filesystem/File.php on line 345

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

Objednávky zde

calendar 512

 Zobrazit celý kalendář

Nejbližší akce:

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok