Pozvánka na Pohár předsedy ČRS v lovu kapra

Vážení přátelé rybařiny a lovu kapra zvlášť,
ve dnech 13.–16. 10. 2022 pořádá z pověření Rady ČRS sekce LRU položená ČRS Západočeského ÚS na veslařském areálu v Račicích již 4. ročník Poháru předsedy ČRS v lovu kapra.

Letošní ročník bude zároveň i 1. mistrovstvím ČR v LRU položená! Závodu se zúčastní 33 špičkových týmů z celé republiky včetně všech českých reprezentantů z nedávno proběhlého mistrovství světa v lovu kaprů, které se konalo v Maďarsku. Dá se očekávat, vzhledem k nadstandartní rybí obsádce, že i letos se závodníci nezastaví a rozhodčí se nadřou. Vždyť při posledním ročníku se na břeh podívalo přes 1500 bodovaných kaprů či amurů!

Pohár předsedy ČRS v lovu kapra 2022

Stejně jako v minulých ročnících se bude soutěžit dle mezinárodních FIPSed pravidel. Detailní průběh a aktuální informace můžete sledovat formou příběhů (stories) na instagramu a facebooku firmy Catchman.cz, denní rekapitulace pak na stránkách a facebooku ČRS www.rybsvaz.cz, a také na stránkách a facebooku časopisu Rybářství www.irybarstvi.cz .

Ať už jste rybář či nerybář, vezměte rodinu ve dnech 13.-16. 10. 2022 na výlet do račické Labe arény. Pohár předsedy ČRS v lovu kapra jsou výjimečné závody, které stojí za to vidět na vlastní oči! Pokud by vás rybařina přeci jen nezaujala, můžete si v areálu zajezdit na kolech či kolečkových bruslích, zajít si na oběd do místní restaurace nebo si udělat výšlap na nedaleký Říp.

Na viděnou na Račicích!

Miroslav Poupa (pořadatel), za ČRS Lukáš Mareš