Na severní Moravě proběhlo 1. kolo Method feeder ligy

Na rybářském revíru Ondřejnice 1A v užívání Moravskoslezského ÚS se uskutečnilo 1. kolo Method feeder ligy. Tento revír se vyznačuje značnou obsádkou bílé ryby, což se projevilo i v neoficiálním tréninku. V samotném závodě se několik kaprů sice ulovilo, ale týmy, které nebyly připraveny na lov bílé ryby, měly velké starosti. Počasí nám celkem přálo a celkově se závod vydařil.

V týmech se nejlépe umístila tato družstva:

1. místo - NÁHOĎÁCI - 14 b.
2. místo - HALDORÁDÓ METHOD TEAM CZ - 16 b.
3. místo - BS Method - 26 b.

CF40B6EC 3855 4B07 A764 A4370FD10E19

V jednotlivcích nejlepších výsledků dosáhli:

1. místo - David Pátek
2. místo - Miroslav Ešpandr
3. místo - Miloš Ledvinka

Kompletní výsledkovou listinu naleznete zde.

9011EFBE 1B04 4E3E A6BC 4C5393BFD9C5

Gratulujeme všem medailistům, poděkování patří všem závodníkům, kteří se zúčastnili. Poděkovat bychom chtěli také sponzorovi kola firmě Traper, která zajistila ceny pro vítěze, restauraci U Januse, která zajistila po oba dva dny skvělý oběd, firmě Sabe za poháry a týmu Evolution, který měl na starosti vytyčení trati.

F3000A65 BE09 4626 8581 5DFFF63477C5 new

Další závod se uskuteční na revíru Pilská 3.-4. 6. 2023, a to v režii týmu SARFIX METHOD FEEDER TEAM.

Petrův zdar!

Za method feeder Tomáš Fyrbach, za ČRS Lukáš Mareš, Petra Hnízdilová