Historicky první Mistrovství ČR v Trout Area

Na vodní ploše Dvorce proběhlo 21. 10. 2023 historicky první Mistrovství České republiky Trout Area. Jedná o disciplínu v lovu lososovitých ryb na umělé nástrahy na stojatých vodách.

Mistrovství republiky spadá pod pravidla mezinárodní rybářské organizace FIPSed a loví se pouze na „tvrdé“ nástrahy, použití jiných (silikonových) nástrah není dovoleno.

Závodu se zúčastnilo 44 rybářů nasazených podle žebříčku disciplíny Trout Area. Vítězem závodu a historicky 1. mistrem České republiky se stal Dominik Švub, druhé místo obsadil Taras Burakov, třetí se umístil Dorian Kratochvíl. Kompletní výsledky závodu naleznete zde. Celkovým vítězem TA CZ ligy za rok 2023 se stal Luboš Zeman.

215 216

212 214
217 213

Závodu se za ČRS zúčastnila také vedoucí oddělení sportu a mládeže Jitka Chybová. Všem zúčastněným děkujeme a blahopřejeme ke skvělým výkonům.

Petrův zdar!

Michal Horák (zástupce Trout Area v Odboru LRU přívlač), za ČRS Lukáš Mareš, Jitka Chybová