Pozvánka na Mistrovství ČR handicapovaných rybářů v plavané a Mistrovství ČR žen v plavané

Vážení příznivci Petrova cechu,

dovolujeme si Vás pozvat na Mistrovství České republiky handicapovaných rybářů v plavané a Mistrovství České republiky žen v plavané.

Oba šampionáty se konají v termínu 26.-28. 4. 2024 na závodním úseku rybářského revíru Labe 14 (411 046) na Mělníce. Hlavním pořadatelem závodů je MO ČRS Kladruby, která dlouhodobě sdružuje handicapované rybáře.

Soustředění handicap 2021 2

Kompletní propozice obou mistrovství naleznete zde. Pro závodníky upozorňujeme, že termín pro podání přihlášek je do 10. 4. 2023.

Děkujeme všem příznivcům i sponzorům handicapovaných rybářů v Kladrubech.

stažený soubor

Petrův zdar!