Zahájení mistrovství světa juniorů a masters v mušce v Itálii

Včera bylo slavnostně zahájeno mistrovství světa juniorů a masters v lovu ryb udicí na mušku. Šampionát probíhá v italských Alpách v oblasti Trentino.

Česká reprezentace má za sebou tréninky, během kterých se utvořila důležitá strategie týmu. Dnes probíhá první kolo závodu, celkem se chytá pět kol, závod končí 23. 7. 2022.

PHOTO 2022 07 16 17 12 18

Českou republiku reprezentuje na mistrovství tým ve složení:

Kategorie junioři (do 20 let): Jan Wittner ml., Lukáš Michalík, Michal Slavíček, Tomáš Glaesner, Vojtěch Marek, náhradník Tomáš Marek

Kategorie masters (nad 50 let): Petr Staněk, Miloslav Šenkýř, Martin Kočí, Petr Pražák, Jan Wittner st.

PHOTO 2022 07 18 16 51 32

PHOTO 2022 07 17 16 35 34

Držíme palce všem závodníkům a přejeme Petrův zdar!

Za ČRS Lukáš Mareš, Jitka Chybová