Časopis Rybářství jistě znáte v tištěné verzi. Nově je ale spuštěn rybářský server iRybarstvi.czPravidelný přísun aktuálních i užitečných článků, zábavná nebo poučná videa nebo netradiční soutěže o zajímavé ceny. To všechno přináší nová internetová doména časopisu Rybářství.

rybarstvi

Rybařina je rozmanitá a stále je o čem psát. S články šetřit nehodláme, budeme čtenářům nabízet dva až tři denně. V horním menu si pak každý pohodlně nalistuje články na téma, které ho zajímá. Vyhledávat lze podle druhů ryb nebo podle povahy článku. V sekci Šupiny naleznete lehčí zážitkové články, v Poznávání odbornější, v Ostatních soutěže nebo třeba rozhovory.

Web bude informovat o dění v rybářském světě nezávisle na časopise. Zatímco v časopise uveřejňujeme rozsahem delší články, ve kterých mají autoři možnost nahlédnout na problematiku z více stran, web bude poskytovat přímější kratší články, které budou podávat jasné informace a tipy a reagovat na aktuální dění.

Názorník

Přesto čtenářům webu měsíčně zpřístupníme tři články z aktuálního čísla časopisu. O tom, který článek bude zveřejněn, se návštěvníci irybarstvi.cz dozvědí na začátku každého měsíce. Stačí rozkliknout obálku s aktuálním číslem a sjet po stránce na obsah aktuálního čísla.

Odemčený článek

Co víc? Přes web můžete nově posílat soutěžní úlovky do soutěže Nej Nej. Fotka vaší trofejní ryby se navíc zobrazí na webu hned po schválení. A pokud vás něco trápí (nebo třeba těší), použijte Názorník, který je určený pro vyjádření vlastního názoru. Ať už k názorům již uveřejněným nebo vlastním.

Nezbývá než popřát příjemné čtení!

Ondřej Cupal
Šéfredaktor Rybářství