Pstruhová sezóna se přes velikonoční svátky rozjela na plné obrátky a zarybněny byly téměř všechny pstruhové revíry Českého rybářského svazu.

Nechyběl ani (jediný pstruhový) revír Rady ČRS - Morava 24 (473 502). Do tohoto krásného revíru bylo ve druhé polovině minulého týdne vysazeno 200 kilogramů sivenů a pstruhů duhových ve velikostech, které rybáře určitě potěší - průměrná hmotnost vysazených ryb překračovala 0,4 kilogramu.

Vysazené ryby pocházejí z odchovných rybníků z okolí tohoto revíru, což je na jejich kondici velmi dobře znát - několik hodin po nasazení bylo vidět, že přijímají přirozenou potravu ("kroužkují") a na udici jsou velmi bojovné.

Prosíme o šetrné zacházení s úlovkem, pokud si ho rybář neplánuje ponechat.

Popis revíru Morava 24:

GPS Z: 50°5'18.181"N, 16°55'11.807"E, K: 50°5'8.009"N, 16°49'27.822"E
Od jezu u kamenolomu nad obcí Hanušovice u ústí Krupé až po silniční most pod obcí Horní Hedeč.
Přivlastňovat si lososovité druhy ryb je možno pouze 3 dny v kalendářním týdnu. Tyto dny musí být v oddílu II povolenky k lovu (Evidence docházky a úlovků) označeny zakroužkováním data před zahájením lovu.
Na revíru platí pstruhové povolenky celorepublikové, celosvazové a územní povolenky všech územních svazů ČRS.

duhakM24 siven M24ba
M24 siven chycen