Jelikož přišel čas podzimních výlovů rybníků, tak s ním ruku v ruce přichází i pokračování plnění zarybňování revírů Republikové rady ČRS.

Na mimopstruhový rybářský revír ÚN Trnávka, který se nachází u obce Želiv, jsme pro vás vysadili desítky metráků kaprů o průměrné hmotnosti 2 kg, dále metráky lososovitých ryb – jednalo se o pstruha duhového ve větších a trofejních velikostech.

Do mimopstruhového rybářského revíru ÚN Orlík doputovaly stovky metráků ryb. Vedle násady kapra jsme naváželi i amura, lína, candáta, štiku a okouna.

Aby byla zajištěna rovnoměrná distribuce ryb v rámci obou revírů, byly násady vysazeny na několika místech po obvodu nádrže, ryby se tak lépe rozplavou.

Výlovy pokračují. Již nyní připravujeme další distribuci násad nejen kapra, ale i ostatních druhů ryb. Další vysazování ryb proto na sebe jistě nedá dlouho čekat. V nejbližší době se dočká doplnění obsádky i Veslařský kanál v Račicích.

Mnoho úspěchů při lovu!

hospodářské oddělení Rady ČRS

SDEX9040SDEX9040SDEX9040SDEX9040SDEX9040SDEX9040SDEX9040

OOZS3065


MAIL

MAIL

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok