Od 14. do 16.9.2018 se konalo již tradiční Setkání rybářské mládeže ČRS, kterého se účastní vždy šest dětí z každého územního svazu ČRS. V pořádání se územní svazy střídají, letos připadlo na Moravskoslezský ÚS ČRS. Pořadatelé vsadili  na osvědčenou lokalitu (setkání se zde konalo již před 7 lety), a to Horní Bečvu, rekreační zařízení Retaso.

Organizátoři připravili nabitý program, který plnil jak naučnou, tak zábavnou funkci.

Po pátečním slavnostním zahájení byl připraven turnaj v bowlingu a šipkách. V sobotu ráno vyrazila všechna družstva na Pustevny a Radhošť.

Při výstupu plnila družstva úkoly spojené s naučnou stezkou, která vede právě na Radhošť.

Odpoledne, po návratu z túry, čekalo na družstva několik zábavných her  a  soutěží. Nakonec byly výsledky ze všech soutěží  sečteny, vítězové dostali krásné ceny, ale s prázdnou neodjeli ani ti poslední. V neděli se všichni ůčastníci přemístili do Kopřivnice, kde navštívili Technické muzeum Tatry Kopřivnice. Po obědě už následovalo jen loučení a odjezd domů. Velké poděkování patří pořadatelům, za které jmenujme aspoň Bonislava Bartoše a Lenku Bartošovou, kteří připravili krásné Setkání rybářské mládeže, na které budou děti určitě rády vzpomínat. Akce byla částěčně finančně podpořena MŠMT.

Odd. sportu a mládeže


Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

calendar 512

 Zobrazit celý kalendář

Nejbližší akce:

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Zpravodaj ČRS

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

2019
Květen    
kvetenzpravodajsmall    
2018
 Únor  Červen Prosinec
zpravodaj2 zpravodaj3 zpravodaj4

 


Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok