Aktuální informace z oboru rybářství.

Rybářské sdružení České republiky se sídlem v Českých Budějovicích, jehož je Český rybářský svaz členem pravidelně vydává ve čtvrtletní periodicitě informační zpravodaj s názvem Rybníkářství. Vedle zachycení činnosti Rybářského sdružení zpravodaj přináší informace o jeho členech, legislativě, možnostech využívání národních i evropských dotací, z rybářského výzkumu, školství ... prostě z celého oboru.

Informační zpravodaj není určen jen pro členy Rybářského sdružení a odborníky z oboru, ale rovněž i pro širokou rybářskou veřejnost. Každý čtenář si tak může vybrat něco zajímavého pro rozšíření svých rybářských obzorů. Zářijové číslo Rybníkářství si tak můžete prohlédnout v elektronické podobě ve formátu PDF pod následujícím odkazem: Rybníkářství.

fishing 20 300x450 2s

Rybářský zpravodaj informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Prosinec 2018 Květen 2019
zpravodaj4  kvetenzpravodajsmall