Koalice pro řeky pod záštitou Institutu pro plánování a rozvoje hlavního města Prahy pořádá

5. – 7. 11. 2018

v konferenčních prostorách  CAMP v areálu IPR, Vyšehradská 57, 128 00 Praha 2 konferenci:

Říční krajina 2018

Prioritními tématy tentokráte budou:

1. Revitalizace v městském a příměstském prostoru – Připravované a realizované projekty, zapojení veřejnosti a stakeholderů, harmonizace aktivit obyvatel, ekosystémové služby
  2. Realizované a plánované revitalizace říčních systémů – co se podařilo v naší zemi v oblasti revitalizací vodních toků? Prezentace realizačních projektů a studií proveditelnosti.
  3. Úloha a potenciál krajiny pří zmírňování dopadů klimatické změny.  Jak stav krajiny ovlivňuje dopady sucha a povodní? Kvantifikace efektů, prosazování a realizace opatření, strategie a kampaně
  4. Referenční vodní toky – inspirace fragmenty původní zachovalé říční krajiny při její obnově. Kde ještě funguje říční krajina a co se z ní můžeme naučit při její obnově? Jaké toky lze použít jako reference při revitalizacích?

Registraci můžete provést na:

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Květen
kvetenzpravodajsmall