14. února 2019 se otevřou brány výstaviště v pražských Letňanech a oficiálně odstartuje 10. ročník veletrhu For Fishing 2019. Každoročně ho navštíví přes 30.000 příznivců sportovního rybolovu.

Stejně jako minulou sezónu čekají na návštěvníky desítky vystavovatelů ve čtyřech rozlehlých halách. Velmi zajímavé jsou také doprovodné přednášky, které každý den probíhají.

Program přednášek

Čtvrtek 14.2.

Pátek 15.2.

Sobota 16.2.

Neděle 17.2.

Samozřejmostí je řada soutěží pro návštěvníky i obří akvárium AQUA DEMO s rybami, ve kterém každý den probíhá prezentace nástrah na přívlač.

Stějně jako v uplynulých letech se veletrhu účastní i Český rybářský svaz, u jehož expozice v Hale 3 si návštěvníci mohou vyzkoušet simulátory zdolávání trofejního úlovku i laserovou střelnici kormorána, zakoupit výukové a propagační předměty nebo se od pátku do neděle nechat zvěčnit od karikaturisty. Po celou dobu konání výstavy budou pracovníci ČRS také připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy.

Nenechte si ujít ani vyhlášení nejlepších sportovců, reprezentujících ČRS na mezinárodních soutěžích v sobotu od 10:00 nebo stánek Místní organizace ČRS Kladruby, která sdružuje handicapované rybáře.

Těšíme se na vás!

FF2019mapa

Tomáš Kočica

Účast ČRS na veletrzích a výstavách v roce 2019 byla podpořena ze státního rozpočtu ČR prostřednictvím dotačního programu MZe Vzdělávání a propagace v rámci projektu Podpora celospolečenských aktivit ČRS na úseku vzdělávání, propagace a výstavní činnosti.

Rybářský zpravodaj informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Prosinec 2018 Květen 2019
zpravodaj4  kvetenzpravodajsmall