Sportovní sezóna se rozjela na plné obrátky a na revírech Českého rybářského svazu probíhá celá řada závodů.   A to nejen pro registrované sportovce v rámci termínových kalendářů sportovních odborů, ale řada z nich je určena pro děti, mládež i širokou rybářskou veřejnost.

Pokud si chcete užít atmosféru závodů (s prutem v ruce nebo třeba jenom přijít podpořit závodníky), můžete si najít nejbližší akci v nově zřízené sekci Rybářský kalendář. Tato sekce bude v nejbližší době rozšířena také o společenské a kulturní akce - rybářské plesy, dny dětí, oslavy výročí místních organizací, tábory pro děti a mládež...

Organizujete zajímavou akci, kterou byste chtěli přidat do našeho kalendáře?

Přidat akci do rybářského kalendáře je možné prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře. Akce bude zveřejněna po schválení administrátorem.

Petrův zdar!

Tomáš Kočica

Hledání

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Květen
kvetenzpravodajsmall