Sportovní sezóna se rozjela na plné obrátky a na revírech Českého rybářského svazu probíhá celá řada závodů.   A to nejen pro registrované sportovce v rámci termínových kalendářů sportovních odborů, ale řada z nich je určena pro děti, mládež i širokou rybářskou veřejnost. 

Pokud si chcete užít atmosféru závodů (s prutem v ruce nebo třeba jenom přijít podpořit závodníky), můžete si najít nejbližší akci v nově zřízené sekci Rybářský kalendář. Tato sekce bude v nejbližší době rozšířena také o společenské a kulturní akce - rybářské plesy, dny dětí, oslavy výročí místních organizací, tábory pro děti a mládež...

Organizujete zajímavou akci, kterou byste chtěli přidat do našeho kalendáře?

Přidat akci do rybářského kalendáře je možné prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře. Akce bude zveřejněna po schválení administrátorem.

Petrův zdar!

Tomáš Kočica


MAIL

MAIL

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

calendar 512

 Zobrazit celý kalendář

Nejbližší akce:

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok