Květnové vydání Zpravodaje shrnuje nejdůležitější události prvních čtyř měsíců roku 2019. Svým obsahem je určen nejen funkcionářskému aktivu Českého rybářského svazu, ale i pro širokou rybářskou veřejnost. Pokud nesledujete aktuality na stránkách ČRS pravidelně, je Zpravodaj právě pro vás.

Z obsahu:

Úvodní slovo předsedy ČRS Dr. Macha

Vývoj členské základny: počet dětí trhá rekordy

Počet prodaných povolenek opět meziročně vzrostl

Nový systém redistribuce financí za prodej CS povolenek

Komise a odbory mají nově jmenované předsedy

Ohlédnutí jednatele ČRS Ing. Jana Štípka

Pstruhařská sekce HO a její první zasedání

Hospodaření ČRS z.s. a ČRS Služby s.r.o za rok 2018 skončilo v plusu

Pozvánka na veletrh Natura Viva 2019

Úspěchy českých reprezentantů na Světových rybářských hrách

Přihlášky na letní rybářský tábor ve Smetanově Lhotě

Dotace  pro činnost s dětmi a mládeží na rok 2019

Přehled usnesení Rady z období leden - duben 2019

Novinky územních svazů a rybářský kalendář na stránkách ČRS

Lososi se vrací - rozhovor s Tomášem Kavou, jednatelem Severočeského územního svazu

Květnový Zpravodaj je možné stáhnout zde,  v elektronické podobě bude v následujících dnech rozeslán organizačním složkám ČRS.

Petrův zdar!

Tomáš Kočica

fishing 20 300x450 2s

Rybářský zpravodaj informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Prosinec 2018 Květen 2019
zpravodaj4  kvetenzpravodajsmall