Vážení rybáři, dovolujeme si připomenout blížící se povinnost odevzdat řádně vyplněný sumář úlovků, a to do 15. ledna tohoto roku. V případě, že nestihnete odevzdat vyplněný sumář osobně, je možné ho zaslat na vaši místní organizaci také prostřednictvím pošty - podmínkou je ale podání nejpozději 15. ledna.

Pokud sumář úlovků neodevzdáte, riskujete, že vám nebude povolenka k lovu ryb pro nadcházející sezónu vydána.

V případě, že váháte jak správně sumář vyplnit, doporučujeme se řídit těmito metodickými pokyny.  V případě, že jste navšítivili více revírů, než je řádků v sumáři, dopište zbývající revíry na samostatný list papíru a připevněte ho k sumáři (optimálně sešívačkou).

Pokud jste lovili na větším počtu revírů, můžete pro jejich hromadné vyhledání podle čísla revíru použít například tuto pomůcku.

Petrův zdar!

Tomáš Kočica