Vážení rybáři, dovolujeme si připomenout blížící se povinnost odevzdat řádně vyplněný sumář úlovků, a to do 15. ledna tohoto roku. V případě, že nestihnete odevzdat vyplněný sumář osobně, je možné ho zaslat na vaši místní organizaci také prostřednictvím pošty - podmínkou je ale podání nejpozději 15. ledna.

Pokud sumář úlovků neodevzdáte, riskujete, že vám nebude povolenka k lovu ryb pro nadcházející sezónu vydána.

V případě, že váháte jak správně sumář vyplnit, doporučujeme se řídit těmito metodickými pokyny.  V případě, že jste navšítivili více revírů, než je řádků v sumáři, dopište zbývající revíry na samostatný list papíru a připevněte ho k sumáři (optimálně sešívačkou). 

Pokud jste lovili na větším počtu revírů, můžete pro jejich hromadné vyhledání podle čísla revíru použít například tuto pomůcku.

Petrův zdar!

Tomáš Kočica


fishing 20 300x450 2s

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

calendar 512

 Zobrazit celý kalendář

Nejbližší akce:

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Zpravodaj ČRS

Rybářský zpravodaj informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Prosinec 2018 Květen 2019  
zpravodaj4  kvetenzpravodajsmall
 Únor 2018  Červen 2018
zpravodaj2 zpravodaj3

 


Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok