Vážení rybáři, dovolujeme si připomenout blížící se povinnost odevzdat řádně vyplněný sumář úlovků, a to do 15. ledna tohoto roku. V případě, že nestihnete odevzdat vyplněný sumář osobně, je možné ho zaslat na vaši místní organizaci také prostřednictvím pošty - podmínkou je ale podání nejpozději 15. ledna.

Pokud sumář úlovků neodevzdáte, riskujete, že vám nebude povolenka k lovu ryb pro nadcházející sezónu vydána.

V případě, že váháte jak správně sumář vyplnit, doporučujeme se řídit těmito metodickými pokyny.  V případě, že jste navšítivili více revírů, než je řádků v sumáři, dopište zbývající revíry na samostatný list papíru a připevněte ho k sumáři (optimálně sešívačkou).

Pokud jste lovili na větším počtu revírů, můžete pro jejich hromadné vyhledání podle čísla revíru použít například tuto pomůcku.

Petrův zdar!

Tomáš Kočica

fishing 20 300x450 2s

Rybářský zpravodaj informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Prosinec 2018 Květen 2019
zpravodaj4  kvetenzpravodajsmall