Vážení rybáři, dovolujeme si připomenout blížící se povinnost odevzdat řádně vyplněný sumář úlovků, a to do 15. ledna tohoto roku. V případě, že nestihnete odevzdat vyplněný sumář osobně, je možné ho zaslat na vaši místní organizaci také prostřednictvím pošty - podmínkou je ale podání nejpozději 15. ledna.

Pokud sumář úlovků neodevzdáte, riskujete, že vám nebude povolenka k lovu ryb pro nadcházející sezónu vydána.

V případě, že váháte jak správně sumář vyplnit, doporučujeme se řídit těmito metodickými pokyny.  V případě, že jste navšítivili více revírů, než je řádků v sumáři, dopište zbývající revíry na samostatný list papíru a připevněte ho k sumáři (optimálně sešívačkou). 

Pokud jste lovili na větším počtu revírů, můžete pro jejich hromadné vyhledání podle čísla revíru použít například tuto pomůcku.

Petrův zdar!

Tomáš Kočica


MAIL

MAIL

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

calendar 512

 Zobrazit celý kalendář

Nejbližší akce:

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok