Milí mladí rybáři, nenuďte se a pojďte soutěžit o 10 věcných cen. Soutěž spočívá ve vypracováni deseti úkolů. Není to nic těžkého, jen zapojte svou fantazii a u některých úkolů  i hlavu. Kdo se chce ucházet o výhry, musí vypracovat všechny úkoly a potom je zaslat buď poštou na adresu Český rybářský svaz, oddělení sportu a mládeže, Nad Olšinami 282/31, 100 00 Praha 10 nebo vše naskenovat a zaslat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Důležité je napsat na obálku nebo u e-mailu do předmětu  heslo „SOUTĚŽ“ a především nezapomeňte napsat Vaše jméno a adresu popř. tel., aby bylo možné Vám zaslat případnou výhru.  A jde se soutěžit:

• Namaluj a napiš název ryby, kterou máš (z našich sladkovodních) nejradši.
  • Vyjmenuj co nejvíce kaprovitých ryb.
  • Jaká je povinná výbava rybáře a jednu věc z ní nakresli.
  • K čemu má ryba ploutve:

- ocasní ploutev

- hřbetní ploutev

- břišní a prsní ploutve

• Popiš místo, kam nejraději chodíš na ryby a co se ti tam líbí nebo nelíbí.
  • Jaké jsou způsoby lovu ryb a na jaký chytáš Ty nejraději.
  • Z čeho se skládá udice a můžeš jí i nakreslit
  • Nakresli třpytku a splávek
  • Jak se měří délka ryby.
  • Nakresli a vymysli název pro rybu, kterou v žádných vodách nenajdeš.

A teď se do toho pusťte. Vše zašlete do 30.4.2020

Soutěž je určena pro mladé rybáře ve věku 6 -18 let.

Oddělení dětí a mládeže

Rybářský zpravodaj informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Prosinec 2018 Květen 2019
zpravodaj4  kvetenzpravodajsmall