Juniorská přívlač na Mezinárodním mistrovství Slovenska

Mezinárodní mistrovství Slovenska se uskutečnilo o víkendu 10.-11. 6. 2023 v Ružomberoku na řece Revúci, krásné horské říčce.

Bohužel během noci z pátku na sobotu došlo po bouřce v horách k výraznému zakalení a zvýšení vody, což způsobilo menší aktivitu ryb a opatrnou rybu bylo velmi těžké přemluvit k záběru, zejména v sobotu. V neděli se situace postupně, jak se řeka pomalu čistila a voda klesala, zlepšovala. Lovili se výhradně lipani, pstruzi obecní a výjimečně i pstruh duhový. Závodilo se v kategoriích U15, U20 a U25.

IMG 1972

Výsledky našich reprezentantů v kategorii U15:

2. Vojtěch Kuželka

4. Aleš Vorel

IMG 2002

Výsledky našich reprezentantů v kategorii U20:

1. Jáchym Hanko

6. Jakub Štrougal

IMG 1980

Výsledky našich reprezentantů v kategorii U25:

1. Jan Dorian Kratochvíl

2. Filip Musil

4. Jan Nový

6. Jan Hypš

9. Patrik Daneš

IMG 1995

Gratulujeme české reprezentaci ke skvělým výsledkům v mezinárodním závodě.

Aleš Truhlář, za ČRS Lukáš Mareš, Jitka Chybová