Je to tam! Radim Kozlovský se stává mistrem světa v plavané handicapovaných rybářů

Mistrovství světa handicapovaných rybářů je za námi. A skončilo obrovským úspěchem - Radim Kozlovský si odváží zlato. Celkově se český tým umístil na čtvrté pozici.

Letošní rok je pro české závodníky zatím velmi úspěšný. Druhý letošní výjezd na mistrovství světa a opět medaile! Po stříbrném Danielu Kopovi (MS v LRU přívlač) získává česká reprezentace kov nejcennější - Radim Kozlovský rozšiřuje sbírku o zlato z mistrovství světa handicapovaných rybářů z italské řeky Arno. V celkovém pořadí týmů se česká výprava umístila na čtvrté pozici, nad ně vystoupal tým Francie (bronz), Anglie (stříbro) a domácí Itálie (zlato).

O úspěch se velkou měrou zasloužil i celý realizační tým, bez něhož by se závodníci neobešli; jmenovitě Vladimír Vyslyšel st., Jakub Valchař, Václav Louda, Markéta Nováčková, Miroslav Horálek, Jan Porhanzl, Tomáš Kučera a Petr Krym. Velké poděkování a uznání si zaslouží státní trenér Vladimír Vyslyšel mladší, který perfektně zvolenou strategií dokázal český tým posunout k tomuto úspěchu.

 

Nutno dodat, že v této disciplíně jsme měli medaili naposledy v roce 2016, kdy se MS konalo u nás v Pardubicích. Na něm tehdy Radim Kozlovský obsadil 10. místo z celkového počtu 48 závodníků a ČR skončila na 2. místě.

Další členové českého týmu se umístili na následujících pozicích:

  • Jan Seidl - 10. místo
  • Ján Omamik - 25. místo
  • Jiří Havel - 41. místo
  • Emanuel Vyhlídal - 45. místo

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších závodech!

Tomáš Kočica

 

received 298693927536680 received 375051253127164
received 725537834515793

 


MAIL

MAIL

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok