Mistrovství světa v rybolovné technice v Estonsku

V úterý ráno odlétají naši reprezentanti na Mistrovství světa v rybolovné technice, které se koná v Estonsku.

Již po druhé v historii bude město Tallinn hostit tento prestižní závod. V termínu 1.-4. 9. 2022 budou naši závodníci bojovat celkem v o 13 sad medailí mužské kategorii a o 10 sad medailí v ženské kategorii.

Snímek obrazovky 2022 08 29 102323

Naše výprava odjíždí ve složení Jan Luxa, Josef Luxa, Robert Mík, Tomáš Spáčil, Jan Weitz, Jiří Marek, Zuzana Plachá, Lucie Kepáková, Kateřina Marková, státní trenér Josef Luxa a vedoucí výpravy Jan Bombera. Propozice závodu naleznete zde. O průběhu šampionátu Vás budeme informovat.

056 10 10

Přejeme českým reprezentantům hodně štěstí a přesnou mušku na letošním mistrovství světa.

Za ČRS Petra Hnízdilová, Lukáš Mareš