Zobrazit akceVytisknout

Rybářský kalendář - Archiv

Sportovní odbory

Sportovní odbory

Podpora sportovní činnosti je jedním z hlavních úkolů Českého rybářského svazu. Za tímto účelem bylo ustanoveno pět sportovních odborů (podle jednotlivých rybolovných technik), které organizačně zašťitují řadu závodů - od místních, přes ligové až po mezinárodní, kterých se účastní přes dva tisíce registrovaných sportovců Českého a Moravského rybářského svazu.

Zobrazit seznam závodů můžete po rozkliknutí odkazu jednotlivých rybolovných technik pod obrázkem.

Zobrazit archiv (8)

Filtrovat
Datum Název akce, propozice, výsledky Místo Lokace Kategorie
01.01.70 Jestřabice - Muška, Sportovní odbory
01.01.70 Jestřabice - Muška, Sportovní odbory
01.01.70 Jestřabice - Muška, Sportovní odbory
01.01.70 Jestřabice - Muška, Sportovní odbory
01.01.70 Jestřabice - Muška, Sportovní odbory
01.01.70 Jestřabice - Muška, Sportovní odbory
01.01.70 Jestřabice - Muška, Sportovní odbory
27.03.21 Jestřabice - Muška, Sportovní odbory

Důležitá data

Důležitá data

Nejdůležitější mezníky rybářské sezóny

Zobrazit archiv (0)

Závody - veřejnost

Závody - veřejnost

Seznam závodů, dostupných pro přihlášení široké veřejnosti.

Databáze závodů je čerpána z veřejně dostupných zdrojů nebo přímo vkládána uživateli; Republiková rada ČRS nepřebírá zodpovědnost za jednotlivé závody.

Přidat vlastní závod můžete vyplněním tohoto formuláře.

Zobrazit archiv (588)

Filtrovat
Datum Název akce, propozice, výsledky Místo Lokace Kategorie
01.01.70 Újezd nad Lesy - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Unhošť ženy - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Unhošť ženy - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
01.01.70 Ústaleč - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.01.70 Varvažov - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
01.01.70 Vehlovice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Vejprty - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Velešín - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Velešovice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.01.70 Velká Černoc - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.01.70 Velký Osek - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Velký Osek - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Feeder, Týmové
01.01.70 Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro jednotlivce, Pro děti
01.01.70 Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Feeder, Položená, Pro jednotlivce, Pro děti
01.01.70 Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
01.01.70 Vítovice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
01.01.70 Vlasatice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.01.70 Vlasatice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.01.70 Vlašim - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Vodňany - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.01.70 Vojice - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.01.70 Vojice - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Vojice - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Vrbno - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.01.70 Vrbno - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Vrčeň - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.01.70 Vrchlabí - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.01.70 Vrchlabí - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro jednotlivce
01.01.70 Vrchlabí - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce
01.01.70 Vysoké Chvojno - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
01.01.70 Zadní Třebaň - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.01.70 Zadní Třebaň - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Zahájí - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
01.01.70 Zahájí - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
01.01.70 Zaječí - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
01.01.70 Zaječí - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
01.01.70 Zámrsk - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.01.70 Zeměchy u Kralup nad Vltavou - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Zichovec - Středočeský, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
01.01.70 Zlaté Hory - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.01.70 Zlaté Hory - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Žákava - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.01.70 Žamberk ženy - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.01.70 Žamberk ženy - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Žamberk ženy - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.01.70 Žamberk ženy - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro ženy
01.01.70 Žďár nad Sázavou - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
01.01.70 Želetava - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
01.01.70 Želvice - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
04.05.19 Česká Třebová - Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
04.05.19 Kfely - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
04.05.19 Kostelany nad Moravou - nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
04.05.19 Řevničov Ráček Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
04.05.19 Těchobuz, okr.Pelhřimov Rybník Daniel Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihočeský kraj
04.05.19 Újezd nad Lesy nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
04.05.19 Spytihněv U jezu, Bezedné Plavaná, Feeder, Závody - veřejnost, Moravskoslezský
04.05.19 Tábor pod Brusírnou Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
04.05.19 Herálec u Žďáru nad Sázavou - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
04.05.19 Bystřice nad Pernštejnem - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
04.05.19 Byškovice - Feeder, Závody - veřejnost, Moravskoslezský
04.05.19 Police u Jemnice rybník Doubrava Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
04.05.19 Fryšták - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Severočeský ÚS
04.05.19 Nové Hrady - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
04.05.19 České Budějovice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
04.05.19 Telce nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
04.05.19 Bučovice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
04.05.19 Kravsko Zámecký rybník Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
04.05.19 Luhačovice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
04.05.19 Chřibská - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Moravskoslezský
04.05.19 Klapý Klapý 1 Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
04.05.19 Měcholupy nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
04.05.19 Byšice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
04.05.19 Česká Lípa - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
04.05.19 Nové Hrady - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
04.05.19 Zaječí Dyje 4E Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Severočeský ÚS
04.05.19 Uhersko - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihočeský kraj
04.05.19 Kounice Rybník Cihelna Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
04.05.19 Brandýs nad Orlicí - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Moravskoslezský
05.05.19 Kfely - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
05.05.19 Týnec Týnecké rameno Kyjovka 2E(u rybářské chaty) Více Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
05.05.19 Želvice nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
05.05.19 Měcholupy nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
05.05.19 Česká Třebová - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
08.05.19 Žitná Návesní Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
08.05.19 Skořice Skořický rybník Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
08.05.19 Tábor - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
08.05.19 Vysoké Chvojno Vysoké Chvojno Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Severočeský ÚS
10.05.19 - 11.05.19 Roudný - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro ženy
11.05.19 Březnice u Bechyně - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Byšice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Ctidružice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 - 12.05.19 České Vrbné - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce, Týmové
11.05.19 Doksy - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Heřmanův Městec (Konopáč) - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Hradec Králové - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
11.05.19 - 12.05.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
11.05.19 Kolín - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
11.05.19 Lázně Bělohrad - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Loštice - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Luby - Karlovarský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 - 12.05.19 Luhačovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Luže - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Mlékojedy - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Mnichovice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Mnichovice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Nižbor - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Pnětluky u Loun - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Podivín - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Feeder, Položená, Týmové
11.05.19 Police u Jemnice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Slavkov u Brna Nádrž Cukrovarská Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Severočeský ÚS
11.05.19 Šenov u Nového Jičína rybník u čističky Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
11.05.19 Lázně Bělohrad Byšička Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
11.05.19 Podnovoveský rybník Podnovoveský rybník Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
11.05.19 Knířov - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
11.05.19 Čimelice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
11.05.19 Hřebečníky - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
11.05.19 Brandýs nad Orlicí - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
11.05.19 Babice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
11.05.19 Vltava 21 - 22 Hněvkovice 421 073 Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
11.05.19 Velká Černoc nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
11.05.19 Bulhary - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
11.05.19 Chlumec - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
11.05.19 Leština nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
11.05.19 Tábor - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
11.05.19 Praha Kolovraty Kolovratský rybník Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
11.05.19 - 12.05.19 Pšánky Obecní rybník Pšánky Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
11.05.19 Dešná - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
11.05.19 Tursko - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
11.05.19 Miřetice nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Severočeský ÚS
11.05.19 Hromnice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Severočeský ÚS
11.05.19 Rakvice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Severočeský ÚS
11.05.19 - 12.05.19 Babice - Plavaná, Položená, Feeder, Přívlač, Závody - veřejnost, Jihomoravský
12.05.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
12.05.19 Jiříkov - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
12.05.19 Luže - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
12.05.19 Podivín - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
12.05.19 Police u Jemnice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
12.05.19 Brandýs nad Orlicí - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
12.05.19 Chlumec - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
12.05.19 Napajedla - Spytihněv Německé Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
12.05.19 Dlouhý Újezd - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
12.05.19 Králíky - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
17.05.19 - 19.05.19 Otrokovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 - 19.05.19 Bartošovice - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Božice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Brno Obřany - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Bulhary - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Česká Lípa - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Česká Lípa - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Česká Třebová - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 České Velenice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 České Velenice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Čimelice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Dolní Metelsko - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Dražíč - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Havířov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Holešov - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Ivančice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Jičín Dvorce - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Jimramov - Vysočina, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Jimramov - Vysočina, Závody - veřejnost, Feeder, Pro děti
18.05.19 Jívka - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Kelč - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Klapý - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Kravaře - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Ledenice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Lesonice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Leština - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Levínská Olešnice - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Litultovice - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Luhačovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Lukavice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Lužec nad Cidlinou - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
18.05.19 Lužec nad Vltavou - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Míškovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Počátky - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Pšánky - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Pustá Kamenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Muškaření, Přívlač, Pro jednotlivce
18.05.19 Řeřichy - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Říkov - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Skalice u Znojma - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Slavičky - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Slavičky - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Staňkov - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 - 19.05.19 Teplice - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Uhersko - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Rtyně v Podkrkonoší Kocourák Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
18.05.19 Skuhrov nad Bělou - Hraštice Rybník Hraštice Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
18.05.19 Babice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
18.05.19 Žamberk Dymlov Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Moravskoslezský
18.05.19 Blížejov Dolní rybník - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
18.05.19 Vítovice Vítovice Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
18.05.19 Skořice Skořický rybník Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
18.05.19 Kravaře sportovní rybník Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
18.05.19 Zadní Třebaň ostrov Zadní Třebaň Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Severočeský ÚS
18.05.19 Velký Osek Máčidlo Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihočeský kraj
18.05.19 Heřmanova Huť - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
18.05.19 Litultovice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
18.05.19 Staňkov Vížka I Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
18.05.19 Světlá nad Sázavou rybníky v zámeckém parku Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Severočeský ÚS
18.05.19 Lično Lično Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihočeský kraj
18.05.19 Lično Lično Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihočeský kraj
18.05.19 Loštice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
18.05.19 Heřmanův Městec (Konopáč) - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
18.05.19 Skuhrov nad Bělou - Hraštice Rybník Hraštice Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
18.05.19 Letny Letny Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
18.05.19 Sloup v Čechách Radvanecý rybník Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
18.05.19 Lesonice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
18.05.19 Nová Ves u Chotěboře Zámecký rybník Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
18.05.19 Praha Zbraslav - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
18.05.19 Veselí nad Lužnicí Lužnice 7B (421 039) Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
18.05.19 České Vrbné - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
18.05.19 Letovice rybník Koupaliště Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Severočeský ÚS
18.05.19 Loket Velká Anna Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihočeský kraj
18.05.19 Hrochův Týnec - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
18.05.19 Oskořínek Dudkovo Jezero Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Moravskoslezský
19.05.19 Bulhary - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Česká Třebová - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Čimelice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Dolní Bousov - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
19.05.19 Dražíč - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Ivančice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
19.05.19 Kravaře - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
19.05.19 Kutná Hora - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Litultovice - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Pšánky - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Slatiňany Kunčí - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
19.05.19 Staňkov - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Třemešné pod Přimdou - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
19.05.19 Rtyně v Podkrkonoší Kocourák Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
19.05.19 Žamberk Dymlov Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Moravskoslezský
19.05.19 Unhošť Rybochovné zařízení pod pivovarem Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
19.05.19 Týn nad Vltavou náhon pod Bedrníkem Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Moravskoslezský
19.05.19 Lesonice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
19.05.19 Hostákov - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
19.05.19 Loket Velká Anna Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihočeský kraj
19.05.19 Hrochův Týnec - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
25.05.19 Vrábče - Nový rybník Vrábče Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Jihočeský, Pro jednotlivce, Pro děti
25.05.19 Číhošť - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Dolce - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Dolní Věstonice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Drozdice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Heřmanova Huť - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Holice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Hraštice - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Chlumec - Ústecký, Závody - veřejnost, Přívlač, Pro jednotlivce
25.05.19 Kácov - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Klánovice - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Knířov - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Letovice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Lukavice u Letohradu - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Mohelnice - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro ženy
25.05.19 Napajedla Spytihněv - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Ostrava Svinov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Pacov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Pěkov -Hony - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Pěkov -Hony - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Petřvald u Mošnova - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Polouvsí - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Ponětovice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Praha Kolovraty - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Praha Zbraslav - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Rakvice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Slavkov u Brna - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Solnice - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Šťáhlavy - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Telce - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Trutnov - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Tursko - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Hostinné - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
25.05.19 Mnichovice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
25.05.19 Mokrovousy- Rybník Žabák Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
25.05.19 Králíky - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Moravskoslezský
25.05.19 Bělá pod Bezdězem - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Moravskoslezský
25.05.19 Vrčeň Opatský rybník Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
25.05.19 Dolní Věstonice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
25.05.19 Březnice u Bechyně - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
25.05.19 Leština - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
25.05.19 Dražíč - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Praha
25.05.19 České Velenice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Moravskoslezský
25.05.19 Svratouch rybník Chochol Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
25.05.19 Byškovice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Moravskoslezský
25.05.19 Roudný - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
25.05.19 Libčeves - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
25.05.19 Hradec Králové - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
25.05.19 Hradec Králové - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
25.05.19 Studénky nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Praha
25.05.19 Pěkov - Hony - Hony Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
25.05.19 Jičín Dvorce - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Severočeský ÚS
25.05.19 Lohenice u Přelouče - Komora Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
25.05.19 Most Benedikt Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
25.05.19 Solnice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
25.05.19 Poděbrady Na Hliňáku Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
25.05.19 Blížejov Dolní rybník - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
25.05.19 Kounice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihočeský kraj
25.05.19 Mlékojedy pískovna Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
25.05.19 Ivančice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
25.05.19 Drozdice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Praha
25.05.19 Libčeves - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
25.05.19 Hradec Králové - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
26.05.19 Holice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Letovice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Lysá nad Labem - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Miřetice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Náchod - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Polouvsí - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
26.05.19 Rakvice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Solnice - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
26.05.19 Mnichovice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
26.05.19 Králíky - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Moravskoslezský
26.05.19 Vrčeň Opatský rybník Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
26.05.19 Brno Obřany - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
26.05.19 Počátky Jezero Valcha Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
01.06.19 Bělá pod Bezdězem - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Benátky nad Jizerou - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Dobroměřice - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce, Pro děti
01.06.19 Dobroměřice - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Hodkovice nad Mohelkou - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
01.06.19 Chřibská - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Křepice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Ledenice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Mirovice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Nakvasovice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Přepychy - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Studénky - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Svratouch - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Svratouch - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Nová Včelnice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
01.06.19 Knířov - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
01.06.19 Okrouhlé Hradiště, Konstantinovy Lázně - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
01.06.19 Okrouhlé Hradiště, Konstantinovy Lázně - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
01.06.19 Veselá u Mnichova Hradiště Návesní rybník Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihočeský kraj
01.06.19 Holubov - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
01.06.19 Třeboň - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
01.06.19 Třeboň - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
01.06.19 Mikulovice Fryčák nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Severočeský ÚS
01.06.19 Mikulovice Fryčák nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Severočeský ÚS
01.06.19 České Velenice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihočeský kraj
01.06.19 Lázně Bělohrad - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
01.06.19 Pnětluky u Loun nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Severočeský ÚS
01.06.19 Kfely Kfelský rybník Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
01.06.19 Křesetice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
01.06.19 Roudný na revíru Roudný 451042 -01 Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Severočeský ÚS
02.06.19 Babice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
02.06.19 Byškovice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
02.06.19 Dobříš - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
02.06.19 Dymokury - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
02.06.19 Lesonice Záhumenný Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
02.06.19 Miroslav Suchánek Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
02.06.19 Ledenice - rybník Parčáček Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
02.06.19 Křesetice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
08.06.19 Brandýs nad Orlicí - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Brozany nad Ohří - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Čáslav - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
08.06.19 Dobřív - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Dolní Bukovsko - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Hradec Králové - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Hradec Králové - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Hromnice - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
08.06.19 Markovice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
08.06.19 Měcholupy - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Napajedla Spytihněv - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
08.06.19 Nová Včelnice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Olešná - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
08.06.19 Radovesnice II - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Sloup v Čechách - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Stéblová - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Tuhaň - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
08.06.19 Týn nad Vltavou - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Levínská Olešnice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
08.06.19 Leština - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
08.06.19 Ctidružice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
08.06.19 - 09.06.19 Byškovice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
08.06.19 Drozdice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihočeský kraj
08.06.19 Praha - Zbraslav Malá řeka Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
08.06.19 Ponětovice rybochovné zařízení Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
08.06.19 Loket - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
08.06.19 Hromnice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
08.06.19 Křepice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihočeský kraj
08.06.19 Mirovice Rybník Děravý Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
08.06.19 - 09.06.19 Brozany nad Ohří - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
09.06.19 Mokrovousy - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Feeder, Pro děti
14.06.19 Hraštice - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.06.19 Ostrava Svinov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
14.06.19 - 15.06.19 Byškovice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Moravskoslezský
15.06.19 Babice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Blížejov Dolní rybník - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Bučovice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Dešná - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Dlouhý Újezd - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
15.06.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
15.06.19 Kroměříž - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Řeřichy - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
15.06.19 Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Teplá - Karlovarský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Teplá - Karlovarský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
15.06.19 Uherský Ostroh - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Řeřichy - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
15.06.19 Holešov - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
15.06.19 Knířov Knířovský rybník Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
15.06.19 Lysá nad Labem - Okrouhlík Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
15.06.19 Loštice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
15.06.19 Napajedla - Spytihněv Německé Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
15.06.19 Pustá Kamenice nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
15.06.19 Roudnice nad Labem Kapucínská tůň Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
15.06.19 Lužec nad Vltavou nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihočeský kraj
15.06.19 Jimramov - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
15.06.19 Jimramov - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
16.06.19 Dlouhý Újezd - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Feeder, Pro jednotlivce
16.06.19 Lysá nad Labem - Okrouhlík Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
16.06.19 Dobroměřice - Plavaná, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
22.06.19 Drozdice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
22.06.19 Hřebečníky - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
22.06.19 Měřín - Vysočina, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce
22.06.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
22.06.19 Týnec nad Labem - Středočeský, Závody - veřejnost, Přívlač, Týmové
22.06.19 Praha Kolovraty - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
22.06.19 Příbram Horní Obora Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
22.06.19 Most Benedikt Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
22.06.19 Kostelany nad Moravou - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
23.06.19 Slatiňany Kunčí - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
23.06.19 Hostákov - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
29.06.19 Kostelany nad Moravou - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
29.06.19 Králíky - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
29.06.19 Ptenín - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
29.06.19 Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
29.06.19 Trhová Kamenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
29.06.19 - 30.06.19 Šťáhlavy Sedlcký rybník Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
29.06.19 Letiny-požární nádrž - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
29.06.19 Trhová Kamenice nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
29.06.19 - 30.06.19 Holice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
29.06.19 Počátky - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
30.06.19 Mokrovousy - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Feeder, Pro jednotlivce
30.06.19 Dobroměřice - Plavaná, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
05.07.19 Podivín - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
05.07.19 - 06.07.19 Chlumec - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
06.07.19 Králíky - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
06.07.19 Křesetice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
06.07.19 Libčeves - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
06.07.19 Osvětimany - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
06.07.19 Zaječí Dyje 4E Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Severočeský ÚS
07.07.19 Králíky - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
07.07.19 Třeboň Rožmberk Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
13.07.19 Bylany II - Ústecký, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce
13.07.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
13.07.19 Hostinné - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
13.07.19 Jimramov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
13.07.19 Police u Jemnice rybník Doubrava Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
13.07.19 Napajedla - Spytihněv Německé Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
13.07.19 Skuhrov nad Bělou - Hraštice Rybník Hraštice Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
19.07.19 Arnolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Feeder, Položená, Týmové
19.07.19 - 21.07.19 Karviná Větrov Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
20.07.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
20.07.19 Pšánky Obecní rybník Pšánky Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
27.07.19 Letiny-požární nádrž - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
27.07.19 Nové Hrady - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
27.07.19 Lesonice - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
27.07.19 Vodňany Blanice Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
03.08.19 Dehtín - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
03.08.19 Odrovice Malešovice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
03.08.19 Lužec nad Cidlinou rybník Jaroušek - Barešův ranč Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
03.08.19 Herálec - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihomoravský
09.08.19 - 11.08.19 Strážnice nezadán Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
17.08.19 Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
24.08.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro ženy
24.08.19 Kfely - Karlovarský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
24.08.19 Střeziměř - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
24.08.19 Třeboň - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
24.08.19 - 25.08.19 Podivín - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihočeský kraj
24.08.19 - 25.08.19 Stéblová Obecní rybník Stéblová Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
24.08.19 Odolena Voda Čenkov III Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
24.08.19 Nižbor - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
31.08.19 Dačice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
31.08.19 Drozdice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro ženy
31.08.19 Hrochův Týnec - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Feeder, Pro jednotlivce
31.08.19 Hrochův Týnec - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
31.08.19 Kostelany nad Moravou - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
31.08.19 Ptenín - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
31.08.19 Tuhaň - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
31.08.19 Letiny-požární nádrž - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Plzeňský
31.08.19 Most Benedikt Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
31.08.19 - 01.09.19 Lukavice rybník v Mostiskách Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Jihočeský kraj
07.09.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
07.09.19 Kvasiny - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
07.09.19 Libčeves - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
07.09.19 Luhačovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
07.09.19 Luže - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
07.09.19 Strážov - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
07.09.19 Kvasiny - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
07.09.19 Kvasiny - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Středočeský
07.09.19 Třeboň - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
07.09.19 Třeboň - Plavaná, Položená, Feeder, Závody - veřejnost, Královéhradecký
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok