ČRS - Český rybářský svaz
Aktuality
Kategorie novinek
Všeobecné
Z časopisu Rybářství
Zasedání Rady ČRS
Zarybnění revírů Rady ČRS
Sport, děti a mládež
Aktuality z iRybářství.cz
Novinky územních svazů
Nová aktualita
Vyhledávání
Videa
Pro členy
Ceny povolenek a členských příspěvků
Rybářský řád
Rybářský kalendář
Vložit akci
Jak se stát členem ČRS a jak začít s lovem ryb
Test rybářských znalostí
Legislativa
Stanovy ČRS
Jednací řád ČRS (do 31.12.2021)
Jednací řád ČRS (od 1.1.2022)
Zákon o rybářství (99/2004Sb.)
Prováděcí vyhláška k Zákonu o rybářství (197/2004 Sb.)
Statut celorepublikového rybolovu
Statut celosvazového rybolovu (do 31.12.2022)
Statut celosvazového rybolovu ČRS (od 1.1.2023)
Metodické pokyny a směrnice
Další zákony a vyhlášky
Pojištění členů
Statut sportovních odborů Rady ČRS
Podpora E-Sumář
Dotazy
Pomůcka k vyplnění sumáře úlovků
Ke stažení
Tisk diplomů
Příručka pro rybářské hospodáře
Sumář 2019 (pro MO)
Revíry ČRS
Mimopstruhové
Pstruhové
Revíry Rady ČRS
Údolní nádrž Orlík (Vltava 16-19)
Veslařský kanál Račice (441 501)
Údolní nádrž Trnávka (421 503)
Rybník Dolejší (481 999)
Statistiky úlovků
Činnost ČRS
O nás
Děti a mládež
Co je Zlatá udice?
Akce pro děti, materiály ke stažení
Dotace MŠMT
Generátor otázek Zlaté udice
Sport a mezinárodní činnost
LRU Plavaná
Žebříček LRU Plavaná
Termínový kalendář Plavaná
LRU Feeder
Termínový kalendář Feeder
LRU Položená
Termínový kalendář Položená
LRU Přívlač
Termínový kalendář Přívlač
LRU Muška
Termínový kalendář Muška
Rybolovná technika - Casting
Termínový kalendář Rybolovná technika
Handicapovaní rybáři
Registrace / evidence závodníků
Seznam již registrovaných sportovců
Termínové kalendáře sportovních odborů
Statut činnosti sportovních odborů
Ubytování na Orlíku - Štědronín
Ubytování v Praze
Prodej výukových a propagačních předmětů
Prodej povolenek online
Výběrová řízení
Seznam vyloučených členů ČRS a MRS
Jak funguje Český rybářský svaz?
Organizační členění a volené orgány
Revír, jeho uživatel a pravidla platná na revírech
Základní schéma financování
Rybářská stráž a přestupky
Kontakty a struktura
Republiková Rada
Republiková dozorčí rada
Sekretariát Rady
Odbory a komise
Adresář členů odboru LRU Plavaná
Adresář členů odboru Rybolovná technika
Adresář členů odboru LRU Muška
Adresář členů odboru LRU Přívlač
Adresář členů odboru LRU Feeder
Hospodářský odbor
Odbor životního prostředí a čistoty vod
Ekonomická komise
Právní komise
Odbor mládeže
Komise pro výběrová řízení na zakázky
Místní organizace
Kroužky pro děti a mládež
Územní svazy
ÚS města Prahy
Středočeský ÚS
Severočeský ÚS
Jihočeský ÚS
Západočeský ÚS
Východočeský ÚS
Moravskoslezský ÚS
S
Stránky sportovních odborů do roku 2018 (dokumenty, termínové kalendáře)
Termínový kalendář Plavaná
Termínový kalendář odboru LRU Plavaná. Pro zobrazení propozic, výsledků a bližších informací o závodu otevřete podrobnosti o akci kliknutím na její název.
Pro zobrazení archivovaných závodů vstupte sem.
Pro stažení celého kalendáře do počítače nebo mobilního telefonu klikněte v levém dolním rohu pod výpisem akcí na oranžové tlačítko "iCal".
Filtr:
Název akce
Místo konání
Lokace
Kategorie
Filtrovat
Vyprázdnit
Akcí na stránku
5
10
15
20
25
30
50
100
Vše
Datum
Název akce, propozice, výsledky
Místo
Lokace
Kategorie
06.04.24 - 07.04.24
Územní přebor a divize ZpčÚS - Propozice, Výsledky
Radbuza 1 A
431042
Plavaná
13.04.24 - 14.04.24
Mušovský pohár - Propozice, Výsledky
461 026 Dyje 7 - Mušov
-
Plavaná
20.04.24
Jarní závody hendikepovaných rybářů - Propozice
Záhorská nádrž
411 120
Plavaná
20.04.24 - 21.04.24
NOVA DOMUS 31. ročník - Propozice
Nežárka 4
421 052
Plavaná
21.04.24
Dětské rybářské závody - Propozice
Záhorská nádrž
411 120
Plavaná
27.04.24 - 28.04.24
MiČR hendikepovaných + MiČR žen - Propozice
Labe Mělník
411046
Plavaná
04.05.24 - 05.05.24
II. liga "A" - 1. kolo - Propozice
Nežárka 4
421 052
Plavaná
04.05.24 - 05.05.24
II. liga "B" - 1. kolo - Propozice
Kačák 4
411 033
Plavaná
04.05.24 - 05.05.24
II. liga "C" - 1. kolo - Propozice
Morava 10
461 094
Plavaná
11.05.24 - 12.05.24
I. liga - 1. kolo - Propozice
461 094 Morava 10
-
Plavaná
18.05.24 - 19.05.24
II. liga "A" - 2. kolo - Propozice
Labe 20
401029
Plavaná
18.05.24 - 19.05.24
II. liga "B" - 2. kolo - Propozice
Hradec Králové
-
Plavaná
18.05.24 - 19.05.24
II. liga "C" - 2. kolo - Propozice
461 026 Dyje 7 - Mušov
-
Plavaná
25.05.24 - 26.05.24
I. liga - 2. kolo
Labe 28
451 031
Plavaná
01.06.24 - 02.06.24
MAVER CUP
Morava 10
461 094
Plavaná
08.06.24 - 09.06.24
Jihočeský pohár
Vltava 20 - Kořensko
421090
Plavaná
08.06.24 - 09.06.24
MiČR juniorů U15, U20, U25
Krčmaň 1A
471 221
Plavaná
15.06.24 - 16.06.24
Krajské přebory a divize - Propozice
-
-
Plavaná
15.06.24 - 16.06.24
MS handicapovaných rybářů + masters + veteránů
Bulharsko
-
Plavaná
22.06.24 - 23.06.24
Národní kolo Zlaté udice
-
-
Plavaná
29.06.24 - 30.06.24
Labský pohár
Hradec Králové
-
Plavaná
29.06.24 - 30.06.24
Mistrovství Evropy
Holandsko
-
Plavaná
06.07.24 - 07.07.24
27. MeMiČR
Vltava 20 - Kořensko
421090
Plavaná
27.07.24 - 28.07.24
MS klubů
Slovinsko
-
Plavaná
03.08.24 - 04.08.24
MiČR veteránů
Labe 28
451 031
Plavaná
10.08.24 - 11.08.24
MS juniorů U15, U20, U25
Srbsko
-
Plavaná
10.08.24 - 11.08.24
Sensas cup
Vícemilice 1
461 203
Plavaná
17.08.24 - 18.08.24
Přerovský pohár - Sarfix Cup
Bečva 2
471 005
Plavaná
24.08.24 - 25.08.24
MS žen
Portugalsko
-
Plavaná
24.08.24 - 25.08.24
Robinson Cup
-
-
Plavaná
31.08.24 - 01.09.24
Dětské rybářské závody
Nežárka 4
421 052
Plavaná
31.08.24 - 01.09.24
II. liga "B" - 3. kolo
Mlékojedy
-
Plavaná
31.08.24 - 01.09.24
II. liga "C" - 3. kolo
Bečva 2
471 005
Plavaná
07.09.24 - 08.09.24
I. liga - 3. kolo
Labe Veletov
411 056
Plavaná
07.09.24 - 08.09.24
II. liga "A" - 3. kolo
Radbůza 1
431 041
Plavaná
14.09.24 - 15.09.24
II. liga "A" - 4. kolo
Hracholusky
431028
Plavaná
14.09.24 - 15.09.24
II. liga "B" - 4. kolo
Labe 13
441 028
Plavaná
14.09.24 - 15.09.24
II. liga "C" - 4. kolo
Olešná 2A
471079
Plavaná
21.09.24 - 22.09.24
Mistrovství světa Národů
Francie
-
Plavaná
21.09.24 - 22.09.24
Krajské přebory a divize
-
-
Plavaná
28.09.24 - 29.09.24
I. liga - 4. kolo
Mlékojedy
-
Plavaná
05.10.24 - 06.10.24
Pohár kněžny Ludmily - 29. ročník
Labe Mělník
411046
Plavaná
31.12.24
Silvestrovský pohár Pánů z Růže
Nežárka 4
421 052
Plavaná