Už jen jeden měsíc zbývá do začátku letního tábora, který pořádá Odbor mládeže Rady ČRS ve Smetanově Lhotě. Táborová kapacita je již naplněna a 80 dětí z celé republiky ve věku 7 – 18 let se může těšit na připravený program a spoustu cen, které dětem daroval Tropic Liberec – rybářské potřeby.

Tropic Liberec rybářské potřeby

Děti si užijí rybařinu nejen na řece Lomnici, která protéká přímo dětským táborem, ale děti si vyzkouší své rybářské dovednosti i na Orlíku na Štědroníně.

Sumec děti

Teď již přejeme jen dětem i vedoucím, aby od 28.7. – 10.8.2019 nad nimi držel svou ochranou ruku patron rybářů Svatý Petr.

Odd. sportu a mládeže

fishing 20 300x450 2s

Rybářský zpravodaj informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Prosinec 2018 Květen 2019
zpravodaj4  kvetenzpravodajsmall