Vedení SRŠ Vodňany oznamuje všem partnerům, absolventům, podporovatelům i veřejnosti, že vzhledem k současné epidemické situaci a opatřením v souvislosti s prevencí šíření nákazy covid-19 ve školách a školských zařízeních přistoupila škola ke zrušení oslavy 100 let školy plánované na sobotu 10. října 2020.

S politováním sdělujeme, že jsme již podruhé měli připravený program oslav, je vydán almanach, připravena výstava dobových fotografií, zhotoveny upomínkové předměty pro absolventy, kteří projevují o akci mimořádný zájem.

Přes toto negativní sdělení slibujeme, že v lepších časech připravíme oslavu tohoto výročí způsobem odpovídajícím významu naší školy, i když to už asi nebude možné v jubilejním roce 2020.

Za vedení školy

Ing. Karel Dubský v.r.