Aktuální povolená denní doba lovu je: 05:00-22:00 na MP revírech a 7:00-17:00 na P revírech.

Nejčastěji hledané: MP revíry, P revíry, Rybářský řád, Rybářský kalendář

V sobotu 22.8.2020 se konalo na výstavě Natura Viva 2020 v Lysé nad Labem odložené vyhlášení výsledků soutěže „Příroda kolem nás“. Jedná se o vědomostní soutěž, ve které si děti do 16 let můžou prověřit své znalosti z oblasti rybářství, včelařství, myslivosti, zahrádkářství i chovatelství.

Soutěž je vyhlašována Českým svazem včelařů, spolu s Českým rybářským svazem, Českomoravskou mysliveckou jednotou, Českým zahrádkářským svazem a v minulých letech i Českým svazem chovatelů. Organizátorem soutěže je SOUV – VVC, o.p.s. Nasavrky. Soutěž započala již v 90. letech minulého století a postupně se do ní zapojovaly jednotlivé zájmové svazy. Z počátku probíhala korespondenčně, postupně se přesunula na webové stránky a změnila se na online elektronickou podobu.

V roce 2019 byla za spolupráce všech výše jmenovaných svazů vyhlášena i fotografická soutěž pod stejným názvem "Příroda kolem nás". Navázala tak na úspěšnou vědomostní soutěž. Vítězové této soutěže byli také pozváni a odměněni na výstavě NATURA VIVA 2020.

Český rybářský svaz, z. s.  předal na výše uvedené výstavě vítězům obou soutěží (jak vědomostní, tak fotografické) věcné ceny. Gratulujeme nejen vítězům, ale i všem dětem, které se obou soutěží zúčastnily.

Odd. sportu a mládeže

IMG 20200822 115533

Aktuálně z územních svazů

Warning: fopen(http://createfeed.wprssaggregator.com/extract.php?url=www.rybaripraha.cz%2Fnews&in_id_or_class=&url_contains=%2Fnode%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 400 Bad Request in /www/doc/www.rybsvaz.cz/www/beta/libraries/src/Filesystem/File.php on line 345