V sobotu 22.8.2020 se konalo na výstavě Natura Viva 2020 v Lysé nad Labem odložené vyhlášení výsledků soutěže „Příroda kolem nás“. Jedná se o vědomostní soutěž, ve které si děti do 16 let můžou prověřit své znalosti z oblasti rybářství, včelařství, myslivosti, zahrádkářství i chovatelství.  

Soutěž je vyhlašována Českým svazem včelařů, spolu s Českým rybářským svazem, Českomoravskou mysliveckou jednotou, Českým zahrádkářským svazem a v minulých letech i Českým svazem chovatelů. Organizátorem soutěže je SOUV – VVC, o.p.s. Nasavrky. Soutěž započala již v 90. letech minulého století a postupně se do ní zapojovaly jednotlivé zájmové svazy. Z počátku probíhala korespondenčně, postupně se přesunula na webové stránky a změnila se na online elektronickou podobu.

V roce 2019 byla za spolupráce všech výše jmenovaných svazů vyhlášena i fotografická soutěž pod stejným názvem "Příroda kolem nás". Navázala tak na úspěšnou vědomostní soutěž. Vítězové této soutěže byli také pozváni a odměněni na výstavě NATURA VIVA 2020.

Český rybářský svaz, z. s.  předal na výše uvedené výstavě vítězům obou soutěží (jak vědomostní, tak fotografické) věcné ceny. Gratulujeme nejen vítězům, ale i všem dětem, které se obou soutěží zúčastnily.

Odd. sportu a mládeže

IMG 20200822 115533


MAIL

MAIL

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

calendar 512

 Zobrazit celý kalendář

Nejbližší akce:

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok