Aktuální povolená denní doba lovu je: 05:00-22:00 na MP revírech a 7:00-17:00 na P revírech.

Nejčastěji hledané: MP revíry, P revíry, Rybářský řád, Rybářský kalendář

Během uplynulého víkendu se uskutečnilo setkání rybářské mládeže. Tato akce má již dlouholetou tradici, která spadá až do 70. let 20. století. V pořádání tohoto setkání se střídají jednotlivé územní svazy - v tomto roce vyšla řada na Územní svaz města Prahy.

Po přivítání předními představiteli ČRS  - předsedou PhDr. Karlem Machem a jednatelem ČRS Ing. Romanem Heimlichem se začalo soutěžit. Na pořadu byl závod družstev, kde na devíti stanovištích plnila družstva územních svazů ČRS ve složení 6 dětí a 2 vedoucí různé úkoly. Vzhledem k situaci, která je nyní v Praze, přesunuli pořadatelé sobotní program z Prahy k řece Berounce.

IMG 20200918 163707

V sobotu navštívily děti Koněpruské jeskyně a zahrály si také paintball. Večer byla pro účastníky přichystána soutěž Máme rádi ČRS - mírně upravená obdoba známé televizní soutěže.  V neděli po snídani vyrazili všichni na výlet na proslavené lomy Ameriku a Mexiko.

119887300 3691154164252727 5915678348871004538 o

Akce se velmi vydařila - velké poděkování patří především Bc. Josefu Marešovi a Janu Uhlířovi, kteří byli hlavními organizátory.

Setkání mládeže bylo podpořeno také dotací MŠMT.

Odd. sportu a mládeže

IMG 20200918 163638

Aktuálně z územních svazů

Warning: fopen(http://createfeed.wprssaggregator.com/extract.php?url=www.rybaripraha.cz%2Fnews&in_id_or_class=&url_contains=%2Fnode%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 400 Bad Request in /www/doc/www.rybsvaz.cz/www/beta/libraries/src/Filesystem/File.php on line 345