Začátkem týdne odstartoval tradiční čtrnáctidenní tábor pro děti a mládež ve Smetanově Lhotě. Tábor je netradiční zejména tím, že kromě sportovního rybolovu se na něm děti intenzivně věnují i méně obvyklé disciplpíně - nácviku rybolovné techniky, mj. pod vedením mnohonásobné mistryně světa v této disciplíně Kateřiny Markové.

PXL 20210802 121149460

Jedním z hostů tábora byl i předseda ČRS Dr. Mach, který dlouhá léta úspěšně reprezentoval Českou republiku právě v Rybolovné technice; děti přijel navštívit také jednatel ČRS Ing. Heimlich, který se dlouhodobě věnuje závodům v lovu ryb na umělou mušku.

PXL 20210802 121149460

Kromě tréninku rybolovné techniky, desítek soutěží a rybolovu na přilehlé říčce Lomnici také děti pravidelně vyráží lovit ryby na ÚN Orlík, kde je pro ně připraveno zázemí v areálu rekreačního střediska ČRS Štědronín.

Kompletní fotoreport z akce pro vás připravujeme po ukončení tábora.

Petrův zdar!

PXL 20210802 121149460  PXL 20210802 121149460

Aktuálně z územních svazů

Warning: fopen(http://createfeed.wprssaggregator.com/extract.php?url=www.rybaripraha.cz%2Fnews&in_id_or_class=&url_contains=%2Fnode%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 400 Bad Request in /www/doc/www.rybsvaz.cz/www/beta/libraries/src/Filesystem/File.php on line 345