Milí mladí rybáři,

děkujeme za Vaši účast  v naší internetové soutěži, kde jste plnili deset úkolů, které byly podmínkou pro účast. Naše odborná porota vybrala nejúspěšnější mladé rybáře, kteří se mohou těšit na dárek!

Po vyhodnocení úkolů bylo rozhodnuto, že výherci jsou:

• Victor Benedek (6 let)
  • Karolínka Kadavá (7 let)
  • Tomáš Korčák (15 let)
  • Šimon Sekerka (12 let)
  • Jan Kocum (12 let)
  • Marek Niedoba (12 let)
  • Jakub Vrbacký (8 let)
  • Andreas (10 let) a Alex Adamovičovi (8 let)
  • Vojtěch Komorous (11 let)
  • Marek Batuna (10 let)
  • Adam Mikulášek (10 let)
  • Martin Dušek (8 let)
  • Radek Šimon (9 let).

Ještě jednou děkujeme za účast a doufáme, že zůstanete věrni Petrovu cechu a své znalosti budete i nadále rozvíjet například v jednom z 610 rybářských kroužků.

Petra Hnízdilová

Oddělení sportu a mládeže