Jihočeský územní svaz sdružuje celkem 62 místních organizací, které se starají o rybářské revíry, chov násad, svazovou a sportovní činnost, práci s mládeží a také je možné u nich zakoupit povolenky k lovu.

V roce 2018 hospodaří Jihočeský územní svaz na 104 mimopstruhových revírech o rozloze 7.355 hektaru a 51 pstruhových revírech o rozloze 397 hektaru.

Prostřednictvím 62 místních organizací sdružuje celkem 29.603 členů.

Web  Kontakt  Revíry MP a P Mapa

Aktuality:

Dovolujeme si rybářskou a laickou veřejnost informovat o vyhodnocení 24. FIPS MOUCHE Mistrovství Evropy v lovu ryb na umělou mušku, které proběhlo ve dnech 6. – 11.6.2018 na rybářských revírech v jižních Čechách.

V den zahájení bylo zorganizováno dětské rybářské odpoledne pro děti z okolních škol, pro všechny děti byly kromě soutěží a zábavných her s rybářskou tématikou zajištěny doprava, ceny, trička s potiskem a občerstvení. Celkem se účastnilo přibližně 80 dětí. Více informací zde.

Hledání

E-shop ČRS služby s.r.o.

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územnách svazů s doručením poštou.

rybarstvi unor  rybarstvi brezen

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Únor 2018  Červen 2018 Prosinec 2018
zpravodaj2 zpravodaj3 zpravodaj4