Jihočeský územní svaz sdružuje celkem 62 místních organizací, které se starají o rybářské revíry, chov násad, svazovou a sportovní činnost, práci s mládeží a také je možné u nich zakoupit povolenky k lovu.

V roce 2018 hospodaří Jihočeský územní svaz na 104 mimopstruhových revírech o rozloze 7.355 hektaru a 51 pstruhových revírech o rozloze 397 hektaru.

Prostřednictvím 62 místních organizací sdružuje celkem 29.603 členů.

Web  Kontakt  Revíry MP a P Mapa

Hledání

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Květen
kvetenzpravodajsmall